McDonald’s 5G Ürününün Altından Tavuk Çıktı!

1 dk


Daha birkaç gün evvelce sizlere McDonald’s amacıyla 5G teknolojisine sahip bir ürün tanıtacağını söylemiştik. Dev restoran zinciri hazırladığı afişte ürünün tanıtılma tarihi olarak 15 Nisan 2020’yi işaret ediyordu. Yeni meydana çıkan haberlere göre bu hamle, restoran zincirinin muazzam bir 5G reklam politikası benimsediğini kanıtlıyor. Zira ortada 5G ile ilgili bir ürün yok. McDonald’s reklamı ile çoğu bireyi şaşırttı diyebiliriz.

McDonald’s reklam politikası ile şaşırttı

Normalde bu tarz reklamlara 1 Nisan tarihinde denk geliyorduk fakat McDonald’s çoğu haberciyi gafil avladı ve 5G’nin popülaritesini kullanarak yeni çıkartacağı ”Fried Chicken” reklamını yapmış oldu.

Birçok haber platformu haberi heyecanla McDonald’s‘ın, bir teknoloji şirketiyle beraber çalışarak yeni bir teknolojik ürün çıkartacağını düşünmüştü.

McDonalds 5G ürünü ile şaşırttı

İşlerin öyle olmadığını ve söz hususu ürünün gerçekte bir aldatmaca olduğunu meydana koyan Gizmochina, her afişe inanmamak gerekliliğini meydana koyarken, şirketlerin reklam politikalarını da arka planda görmek gerekliliğinin yine anlaşılmasını sağlıyor.

5G tabağından bir parça tavuk kanadı ile karşımıza çıkan dev restoran şirketi, bu ürününü Çin’de satışa sunuyor. Özel soslar ve baharatlarla gelen tavuk kızartmasını denemek amacıyla Çin’de olmak gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
7 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir