Oyun

Marvel tutkunları için en yeterli üstün kahraman oyunları (Android – iOS)

Kolay bir çizgi roman yayıncısı olarak yola çıkan Marvel; günümüzde çizgi romanlar, sinemalar, diziler ve görüntü oyunları da dahil olmak üzere çabucak hemen her türlü alanda uzunluk gösteriyor. Pekala ya Android ve iOS kullanıcıları için en güzel Marvel muhteşem kahraman oyunları hangileri?

Android ve iOS için Marvel muhteşem kahraman oyunları

Marvel’ın efsanevi kahramanlarını canlandırmak ve arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız birbirinden keyifli Android ve iOS oyunu bulunmakta. Her Marvel hayranının oynaması gereken en güzel Marvel oyunları sayesinde kıyasıya rekabetin tadını çıkarabilirsiniz.

marvel tutkunlari icin en yeterli ustun kahraman oyunlari android ios 0 DTrHFmhz

Marvel Universe’in görüntü oyunları son birkaç yılda büyük ölçüde artış gösterdi. Android ve iOS kullanıcıları için sunulan farklı kategorilerde Marvel üretimleri bulunmakta. Rol yapma, MOBA ve RPG tiplerindeki bu oyunlar, MCU’daki karakterleri canlandırmanıza fırsat sağlıyor.

1) Marvel Contest of Champions (Android/iOS)

Marvel Sinematik Evreni’ndeki birçok karaktere yer veren bu fiyatsız oyun ile Marvel tarihindeki en büyük savaşlar sizin elinizde. Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Wolverine ve Deadpool üzere sevilen karakterlere yer veren Contest of Champions; Thanos ve Kang the Conqueror üzere düşmanlarla savaşmanızı mümkün kılıyor.

marvel tutkunlari icin en yeterli ustun kahraman oyunlari android ios 1 2VRn748A

İki boyutlu bir alanda 3D grafikler sunan bu fiyatsız oyun, dövüş sırasında farklı atak çeşitleri ortasından seçim yapma fırsatı sağlıyor. Ayrıyeten karakterlerinizi ve takımınızı yükseltebilir ve xsavaşlarda daha güçlü bir halde savaşabilirsiniz.

1 2 3 4
1 2 3 4

Kaynak: https://shiftdelete.net/en-iyi-ucretsiz-marvel-super-kahraman-oyunlari

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu