Sıradaki içerik:

‘MechWarrior 5: Mercenaries’ 23 Eylül’de PS5 ve PS4’e giriyor

e
sv

Manjaro Linux, Firefox’tan Varsayılan Tarayıcı Olarak Vivaldi’ye Geçiyor

244 okunma

Mozilla Firefox, yıllardır Manjaro Cinnamon’un tercih ettiği varsayılan tarayıcı olmuştur , ancak bu, gelecek güncellemede Vivaldi ile değiştirileceğinden değişmek üzere.

Manjaro’nun Eş CEO’su Bernhard Landauer, Vivaldi’nin dahil edilmesiyle ilgili olarak şunları söylüyor: “Repolarımızda Manjaro her zaman Vivaldi’nin en son sürümünü sağlıyor ve doğrudan geliştirici teması sayesinde artık bizim için eşleşen varsayılan temaları da ekleyebiliyoruz.

Vivaldi’nin yalnızca Manjaro’nun topluluk tarafından geliştirilen Cinnamon varyantında varsayılan tarayıcı olacağını unutmayın. Yukarıdaki açıklamaya ek olarak Bernhard, “Vivaldi’ye hak ettiği ilgiyi daha fazla vermek için, onu Cinnamon Community Edition’da varsayılan tarayıcı olarak eklemeye karar verdim” dedi.

Vivaldi, piyasadaki en özelleştirilebilir tarayıcılardan biridir. Manjaro gibi popüler bir Linux dağıtımının bunu denemesini görmek güzel. Ve elbette, tarayıcı resmi Manjaro depolarında da mevcuttur. Bu nedenle, en sevdiğiniz Manjaro aromasına indirebilirsiniz.

Hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz ve neden? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bize bildirin.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.