Mac için Opera Browser, Twitter Kenar Çubuğuna Entegre Etti

2 dk


Opera, geliştiricilerine göre “Twitter‘ı entegre eden ilk web tarayıcısı” oldu. Bugün yayınlanan Opera 69’da, sosyal medya platformu artık doğrudan uygulamanın kenar çubuğunda görünüyor.

Özelliğin eklenmesi, kullanıcıların Twitter web sitesine erişmek veya ayrı bir Twitter istemcisi başlatmak için özel bir sekme açmak zorunda kalmadan ana yayınlarına, aramalarına ve doğrudan iletilerine erişebileceği anlamına gelir.

Klavye ve geniş ekran kullanımı tweet atmayı veya doğrudan mesajları göndermeyi kolaylaştırır. Twitter’ı doğrudan tarayıcının kenar çubuğunda kullanmak, özellikle takip etmek istediğiniz haberleri kırdığında akıllı telefonunuzu almak veya PC’nizde özel bir istemci uygulaması açmaktan daha uygundur. Kenar çubuğu entegrasyonu, gerektiğinde Twitter bulmayı kolaylaştırır. 

Opera’da Twitter’ı etkinleştirmek için, kullanıcıların kenar çubuğunun altındaki üç noktalı simgeyi tıklamaları ve Messengerlar bölümünde Twitter’ı işaretlemeleri yeterlidir. Kenar çubuğunda Twitter simgesi görünür ve kullanıcılar oradan Twitter hesaplarına giriş yapabilir.

İsteğe bağlı entegrasyon, WhatsApp ve Facebook Messenger’ın da yaşayabileceği Opera’nın kenar çubuğuna Instagram’ın son eklemesini takip ediyor.

Opera’nın en yeni sürümü, başlangıç ​​sayfasında yeni bir hava durumu widget’ı, iyileştirilmiş bir görsel sekme döngüleyicisi ve Kullanıcıların sekmeleri kullandıkları bağlama göre gruplamalarına olanak tanıyan Çalışma Alanlarındaki geliştirmeleri de içerir.

Opera genellikle diğer büyük tarayıcılarda bulunmayan benzersiz özellikler sunar ve yerleşik bir reklam engelleyici ve izleyici engelleyici, ücretsiz tarayıcı VPN, Kripto Cüzdan ve entegre sosyal medya habercileri ile birlikte gelir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

63
8 Paylaşım, 63 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir