Sıradaki içerik:

Yeni Güncelleme ile MacBook Pil Ömrü Uzayacak

e
sv

Luppo ile Fenomen Olan Kişi Bulundu! İşte gerçekler

286 okunma

10 Nisan günü sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle binlerce insan alış veriş gerçekleştirme amacıyla sokağa akın etmişti. Corona ile mücadele sürecinde gerektiğince tehlikeli olan bu akşama damgasını vuran görüntülerden birisi de Luppo fenomeni oldu.

Vatandaşların büyük bir bölümü besin greksinimlerini karşılamak, fırından ekmek alabilmek amacıyla sıraya girerken, vatandaşlardan birisinin kalabalığın arasında Luppo paketi ile görüntülenmesi sosyal medyada gerektiğince konuşuldu. Bugüne kadar çoğu bireyin ismini bile duymadığı bu marka bir anda tanınmış duruma geldi ve milyonlarca takipçiye sahip olan sayfalarda Luppo paylaşımları yapıldı.

Luppo fenomeni iş yeri sahibi çıktı!

Daha sonra sosyal medyaya damgasını vuran bu bireyin “işsiz olduğuna, parasının yalnızca Luppo’ya yettiğine” dair iddialar meydana atıldı. Firmanın bu şahsa erişerek iş vermesi gerektiğine dair bir imza kampanyası bile başlatıldı.

Marketing Türkiye’nin haberine göre, Luppo’nun yapımcısı olan Şölen Yönetimi çağrılara sessiz kalmayarak bu şahsa ulaştı ve iddiaların aksine bu bireyin işsiz olmadığını, hem de bir iş yeri sahibi olduğunu açıkladı.

Şirket yetkilileri satışların 5 kat arttığına dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Maksimum yüzde 20’lik bir artış yaşanabileceği, çünkü üretim hatlarının durumu hazırda tam kapasite ile çalıştığını dile getirildi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Emre 1 sene önce
  • Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım