Kripto Para

Lüks Moda Devi Louis Vuitton, Yeni NFT Koleksiyonu Yayınlayacak

Moda sanayisi, metaverse ve NFT’lere ağır ilgi gösteriyor. Birçok moda markası kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü ve metaverse’te mağaza açmaya, sanal defileler yapmaya başladı. Lüks moda devi Louis Vuitton, taşınabilir uygulama oyunu Louis: The Game içinde yeni NFT’ler yayınlayacağını duyurdu.

Milletlerarası moda markası Louis Vuitton, taşınabilir uygulama oyunu Louis: The Game’e bağlı yeni NFT mükafatları yayınlıyor. Sonlu sayıda fiyatsız oyun içi NFT’leri toplayan oyuncular çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Çekiliş 8 Ağustos’a kadar devam edecek ve oyuncular on yeni Vivienne NFT’sinden birini kazanma talihine sahip olacak.

Louis Vuitton, NFT’leri Uygulayan Birinci Moda Markasından Biri

luks moda devi louis vuitton yeni nft koleksiyonu yayinlayacak 0 WBmPtXXu

Şu anda iki milyondan fazla indirilen Louis: The Game, Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü. Oyun, içinde Louis Vuitton hakkında bilgi içeren kartpostalları toplayan Vivienne isimli avatarın etrafında dönüyor. NFT ödüllerinin yanı sıra marka, oyun yükseltmesinin bir modülü olarak oyuna yeni vazifeler de ekledi.

Markalar, NFT’ler ve öbür Web3 teknolojileri ile daha genç bir kitleyi kendilerine çekmeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz ay metaverse moda haftası Decentraland’da yapıldı. Forever21, Dolce & Gabbana ve Gucci üzere çeşitli markalar Decentraland’da yerini almıştı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/luks-moda-devi-louis-vuitton-yeni-nft-koleksiyonu-yayinlayacak/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu