LoL Şampiyonu Seraphine Hakkında Bildiğimiz Her Şey

5 dk


Bir sonraki League of Legends şampiyonu, gizemli Twitter sevgilisi ve en yeni K / DA pop yıldızı Seraphine’in bir Worlds 2020 çıkış tarihi verdiği söyleniyor. LoL şampiyonu 152 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

19 Ağustos’ta League of Legends topluluğu, @seradotwav adında gizemli bir Twitter hesabı keşfetti. Aylar önce oluşturulan bu profil, kısa bir süre sonra LoL şampiyonu 152’ye dayanan bir Riot run hesabı olarak çıktı.

Şimdi, haftalar sonra, karakter K / DA’ya katıldı ve birçok yeteneği sızdırıldı. Dexerto, yeni şampiyonun planlanan 2020 Dünya Şampiyonası çıkış tarihini de belirlediğimize inanıyor; Seraphine hakkında bildiğimiz her şey burada.

Seraphine “The Baddest” için K/DA’ya katıldı

League of Legends’ın son derece başarılı pop grubu K /DA , 27 Ağustos’ta geri döndüklerini duyurdu ve ilk albümlerinde yeni sanatçılara yer vereceklerini açıkladı.

İlk öne çıkan sanatçının gizemli Twitter yıldızı Seraphine olduğu ortaya çıktı.

Seraphine’in Twitter hesabından 4 Eylül’de K / DA ile “albümlerini ve yeni bir parçada yer alacak özellikleri” yapmak için bağlantı kuracağı doğrulandı.

Bu açıklama aynı zamanda Seraphine karakterinin League of Legends ile ilgili olduğunu doğrulayan bulmacanın son parçasıydı. Aynı zamanda, “hevesli şarkıcı” nın aslında daha büyük Riot Games ailesinin bir parçası olduğu gerçeğini kilitledi.

Seraphine, sosyal medyadaki tüm biyografilerinde “büyük hayalleri olan” bir “hevesli söz yazarı [ve] yapımcı” olarak tanımlanıyor. Sızıntılarla aynı çizgide olan şampiyon 152’nin “sansasyonel” doğası, onun müzikal yeteneklerinden kaynaklanacak.

Seraphine yetenekleri

Şarkıcı, Wild Rift oyun dosyalarında büyücünün pasifini ve E’sini orijinal olarak bulan dataminer PixelButts sayesinde yeteneklerini zaten sızdırmıştı. Ne zaman Yabani Rift beta gitti , daha sonra kalan üç bulundu.

Pasifi, yeteneklerini iki kez kullanmasına izin veren yeni bir “Echo” mekaniğini içeriyor gibi görünüyor. Yeteneklerini müttefiklerin yanında kullanmak, ona fazladan saldırı menzili ve bir sonraki saldırısında hasar veren “notlar” da verir.

Q’su, bir bölgede düşmanın eksik sağlığına bağlı olarak artan büyü hasarı verir. Onun W kalkan olacak onları hareket hızını ⁠- Karma Inspire / Defiance benzer verilmesi, tüm yakın müttefiki şampiyonlarını. Ancak Seraphine zaten korumalıysa, yakın müttefikler bunun yerine eksik cana göre iyileştirilecektir.

Seraphine’in E’si, düşmanlara büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Zaten yavaşlamışlarsa, bunun yerine köklenirler. Nihayet, ultisi düşmanlara büyü hasarı verir ve onları dört saniyeliğine büyüleyerek bir takım arkadaşına veya rakip şampiyona dokunduktan sonra menzilini artırır.

Bu yetenekler, Echo pasifi ile birleştiğinde, Seraphine’in çok fazla faydası olduğu anlamına gelir. Pasifi istiflenmişse müttefiklerini aynı anda koruyabilir ve iyileştirebilir ya da Q hasarı ile ikiye katlayabilir, hatta düşmanlarını kök saldıktan sonra yavaşlatabilir.

Bu forma henüz resmi değil, ancak Wild Rift oyun dosyalarındaysa, League of Legends’a da geleceklerini tahmin etme riskine girebilirsiniz.

Seraphine çıkış tarihi

Seraphine’in gizemli sosyal medya hesapları kesinlikle LoL şampiyonu 152 için bir teaser yarışının başlangıcı gibi görünüyor. Eğer durum buysa, “sansasyonel büyücü” daha sonra değil oyuna daha erken girecek şekilde ayarlanmalıdır.

Riot zaten bize Seraphine için kaba bir çıkış tarihi de verdi. Haziran ayında, şampiyon bir yol haritası güncellemesinde geliştiriciler, 10. Sezondan başlayarak “her rol için her yıl bir yeni şampiyon çıkarmayı” hedeflediklerini kabul ettiler.

Sett (üstte), Lillia (jungle) ve Yone (orta), Summoner’s Rift’in bu yıl ilk çıkışlarını yaptı. Yeni “dudak uçuklatan” nişancı Samira da piyasaya çıktı . Bu, Riot’un 2020 planları için alt şerit onay kutusunu doldurur.

Bütün bunlar ⁠Seraphine’i Worlds ile çarpışma rotasına soktu ⁠— P atch 10.22 ⁠— solo bir Worlds şarkısını yayınlaması için mükemmel bir zamanlama yaptı.

Seraphine hesabına da ulaştık. Ancak yayınlama sırasında profilden sorumlu olan kişiden herhangi bir yanıt almadık.

O zamandan önce yeni şampiyonla ilgili tartışmaya katılmak ister misiniz? Popstar’ı yeni ana oyuncunuz yapmaya karar verdiniz mi (herhangi bir nedenle)? Sadece sizin için /r/SeraphineMains adresinde yayında olan bir Reddit forumu var.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir