Sıradaki içerik:

OnePlus’ın Kablosuz Kulaklıkları, Temmuz Ayında Piyasaya Sürülecek

e
sv

LoL Oyuncuları Odyssey etkinliğinde Riot’un ipucu verdiği için heyecanlı

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

League of Legends hayranları, Riot’un popüler MOBA’ya yeni yükleme ekranı ipuçları ekleyerek dönüşünü ima etmesinin ardından başka bir Odyssey etkinliğinin yolda olabileceğine inanıyor.

League of Legends, yıl boyunca birden fazla oyun içi etkinliğe sahip ve oyunculara yepyeni kostümler ve diğer ödüller açma şansı veriyor.

Şimdiye kadar en popüler olanlardan biri, benzersiz yeni oyun modları sağlayan ve hatta kendi hikayesini ve alternatif bir evreni öne çıkaran 2018’de yayınlanan Odyssey etkinliğiydi.

Uzayda, görünüşe göre Galaksinin Koruyucuları ve Borderlands’den ilham alan Odyssey etkinliği, kaptan Yasuo’nun ve şampiyon ekibinin Sabah Yıldızı’ndaki yolculuğunu takip ediyor.

Pek çok taraftar, oyuncular, oyunun yükleme ekranı ipuçlarında Yasuo ve ekibine atıfta bulunan yeni “şanzımanlar” bulduktan sonra Riot’un yeni bir Odyssey etkinliğini taklit edebileceğine inanıyor.

Müşteride bulunan iletim teklifleri osevno tarafından paylaşıldı , muhtemelen Riot’un alternatif hikayeye yeni şampiyonlar getirebileceğini ve ‘TANA’ raporlarının başka bir gemiyi gösterebileceğini gösteriyor.

“Kaptan kayıtlarında Sabah Yıldızından garip bir mesaj var. Bazı ekipleri kayboldu gibi görünüyor, Yasuo ASAP ile iletişime geçmeliyiz. ”

Alıntılardan bir diğeri, Riot’un Bard, Poppy ve Gnar için ortaya koyduğu yeni astronot derilerine bağlayabilecek bir “ilkel uydu” dan bahsediyor.

Bazıları bu karakterlerin bazılarının Odyssey hikayesinin bir sonraki bölümüne eklenebileceğini öne sürdü.

Yeni bir Odyssey etkinliği muhtemelen hayranların en sevdiği Odyssey: Ekstraksiyon oyun modunun dönüşünü getirecek, burada oyuncular bir patron dövüşünde Kayn’a karşı savaşmadan önce birden çok rakip dalgadan kurtulmak zorunda kaldılar.

Bununla birlikte, şu an itibariyle, bu yayınların neyle ilgili olduğu belli değil, bazı oyuncular da bunun yakında bir TFT etkinliğinin parçası olabileceğini öne sürüyor, ancak yakında daha fazla bilgi ortaya çıkacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.