Logitech Yeni Klavyesi G513 Clicky Satışa Çıkardı!

2 dk


Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının önder markası Logitech G, tıklama hissini ve sesini seven oyun tutkunları amacıyla G513 Clicky klavyeyi satışa çıkardı.

Yüksek performanslı ve nitelikli ürünleriyle bütün dünyada sektöre ilham veren Logitech G’nin, dünyanın en iyi oyuncuları doğrulusunda tercih edilen G513 oyuncu klavyesinin “Clicky” versiyonu Türkiye’de satışa çıktı. Klavye, yumuşak dokulu bilek desteği yardımıyla oyun tecrübesine ayrı bir konfor katıyor.

Logitech G’nin birbirini en kusursuz şekilde tamamlayan oyuncu ekipmanları ve aksesuarları geliştirmeye sürat kesmeden devam ettiğinin altını çizen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyunun tadını ve verimliliğini çoğaltmak amacıyla asli ekipmanların ne denli mühim olduğunu bundan sonra herkes biliyor.

Zira oyuncular her ne kadar yetenekli olsalar da, nitelikli ve kullanışlı olmayan oyuncu ekipmanlarıyla istedikleri performansı gösteremeyebilirler. G513 Clicky’de profesyonel oyuncuların da aradığı tuş darbe sesi en çok tercih edilen özelliklerin başında geliyor. Hem de LIGHTSYNC teknolojisi ve RGB aydınlatma sistemiyle ses ve ışıklandırmayı oyun ekranıyla senkronize ediyor. G502 LIGHTSPEED mouse ve G PRO X kulaklık ile tamamlanan G513 Clicky, sürükleyici ve alternatiflerinden değişik bir oyun tecrübesinin kapılarını aralıyor” şeklinde konuştu.

Ödüllü Klavye Dizaynı

Performans, nitelik ve itimat edilirlik yayınlayan G513 Clicky, dokunsal geri bildirimli net tıklama sesiyle Logitech’in menfaatli klavye dizaynını bir üst düzeye çıkarıyor. Romer-G Clicky, art arda süratli tuş darbeları ve kesintisiz yarım basmalar amacıyla uygun olmanın yanı sıra düzgün, akışkan bir tuş darbesi sağlıyor.

Parlak ve keskin bir aydınlatma yayınlayan Romer-G tuşları, standart mekanik tuşlardan daha itimat edilir ve sağlam bir darbe tecrübesi vaat ediyor. Hareketlere hemen reaksiyon sunabilmek amacıyla 45 g gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm’lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla %25 daha süratli çalışıyor. İncelik, birinci sınıf dizayn ve yüksek sağlamlık amacıyla uçaklarda sarfedilen alüminyum 5052 malzemesiyle imal edilen Logitech G513 Clicky, birleşik USB bağlantı noktası, uzun süreli konforlu kullanım amacıyla yumuşak dokulu bilek desteği ile kullananlara kusursuz bir oyun tecrübesi vadediyor.

Logitech Resmi Sayfasının Yeni Klavyesi G513 Clicky Tanıtım Videosu


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir