Sıradaki içerik:

Apple, App Store Komisyonunu Düşürdü

e
sv

Logitech, G PRO X SUPERLIGHT Oyun Mouse’unu Duyurdu

1057 okunma

LIGHTSPEED kablosuz teknolojisine ve HERO 25K sensöre sahip olan mouse, e-spor profesyonellerine hitap ediyor, oyun tecrübesini mükemmelleştiriyor. E-spor profesyonellerine kalite, performans ve dizayn avantajı vadeden Logitech G PRO serisi ekipmanları, PRO X SUPERLIGHT Oyuncu Mouse’u ile bundan sonra daha da güçlü.

70 saate kadar pil ömrü

Logitech G PRO X SUPERLIGHT, oyunculara 70 saate kadar pil ömrüyle sunuyor. Hassasiyet, sürat, manevra kabiliyeti gibi özellikleriyle kullanıcılarından tam puan alıyor. Logitech G’nin yüksek performanslı HERO 25K sensörüyle gelen PRO X SUPERLIGHT, güncellenmiş tarama algoritması yardımıyla süratlanma, yumuşatma ya da filtreleme olmadan bütün DPI seviyelerinde ultra titiz denetim sağlıyor.

Sadece 63 gram

Logitech G PRO serisine görülmemiş bir mouse dahil ettikleri amacıyla çok mutlu ve heyecanlı olduklarını bildiren Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Logitech G olarak teknoloji ve dizayndaki avantajımüzü çıkardığımız her ürünle kanıtlıyoruz. Hem oyun tutkunları hem de e-spor profesyonellerinden aldığımız olumlu geri dönüşler de heyecanımızı ve tutkumuzu artırıyor. PRO X SUPERLIGHT 63 gram ağırlığı ile şimdiye kadar ürettiğimiz en hafif oyuncu mouse’u, üstelik hafif bulunduğu kadar da titiz ve süratlı. Böylece kullanıcılar yalnızca oyuna ve galibiyete odaklanabiliyorlar. PRO serisine yeni ürünler ve teknolojiler eklemeye, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuların hayatını kolaylaştırmaya sürat kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.