Kripto Para

Lido, Ethereum’un Güncellemesine Hazırlanıyor

Ethereum Blockchain’i içerisinde en büyük likit staking platformu olan Lido, Ethereum‘u yaklaşan Shangai güncellemesine hazırlıklarını sürdürüyor.

Ethereum‘un alacağı ağ yükseltmeleri ve güncellemeler kripto para dalında her daim değerli gelişmelerden olmuştur. Blockchain’in yaklaşan Shangai güncellemesi de bu devirde Ethereum Blockchain’i üzerinde hizmet sunan başka bölüm oyuncularını hazırlığa itiyor.

Lido, Shangai’ye Hazırlıklarını Sürdürüyor

Ethereum Blockchain’indeki en büyük likit staking platformu olan Lido, stake edilmiş token para çekme süreçlerinin önünü açacak bir yazılım revizyonu için ön oylamaya başladı.

Protokol, farklı doğrulayıcı alt kümelerinin iştirakini kolaylaştırdığı söylenen bir “Stake Yönlendiricisi” içeren sürüm 2 (v2) yükseltmesi için bir anlık oylama başlattı. v2 yükseltmesinin ikinci ögesi, Ethereum’un Shangai yükseltmesi, Lido’nun amiral gemisi stETH’lerini altta yatan Ethereum belirteçleri için kullanmalarına imkan tanıyacak.

lido ethereumun guncellemesine hazirlaniyor 0

Anlık oylama, Lido topluluğuna, ana ağ yükseltmesini onaylamanın son adımı olan zincirleme oylamaya gitmeden evvel teklife dayanak yahut karşı çıkma hakkı tanıyor. Sürecin bu basamağı 7 Mart’a kadar devam edecek. Şu an topluluk oybirliğiyle takviyeye hayli yakın.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/lido-ethereumun-guncellemesine-hazirlaniyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu