LG Yeni Bir Chocolate Serisine Yol Açmak İçin G Serisine Veda Etti

1 dk


Güney Kore’den gelen bir rapor, LG G9’un orta menzilli duruma düşeceğini iddia etti , ancak şimdi neden olduğuna dair ek bilgiler ortaya çıktı. Bildirildiğine göre, bu, LG Electronics VP Yeon-Mo Lee tarafından yönetilen bir marka bilinci.

Şirketin amacı, akıllı telefonlar piyasaya sürülmeden önce popüler olan LG Chocolate markasını geri getirmek. LG BL40 New Chocolate ve 21: 9 ekranı (2009’da duyulmamış) gibi unutulmaz girişleri olan tasarım odaklı bir diziydi .

Rapora göre LG G9’un kendisi bir cep telefonu olmayacak. Şirket, çok fazla çaba sarf ederek, rakiplerin şimdiye kadar tanıttığı 5G telefonlardan “çok farklı” hale geldi.

LG, daha büyük bir ekran (6.7-6.9 “) ve bazı Çift Ekran aksesuarı desteği gibi bazı V serisi özelliklerini sunacak.Tek beklenen diğer özellikler arasında 48MP kamera, 4.000mAh pil ve 900.000 KRW (705 $ / €) fiyat etiketi yer alıyor.

Ve elbette entegre 5G modeme sahip bir Snapdragon 765G yonga seti. 5G, kitle pazarını ve hatta giriş seviyesi 5G telefonlarını tanıtmaya çalıştığı için şirket için çok önemli olacak.

Abone Olun


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

70
8 Paylaşım, 70 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir