Sıradaki içerik:

WhatsApp Grupları Takip Edilecek İddiası İçin Açıklama!

e
sv

LG Velvet’i Tanıtıyor

322 okunma

LG, Paskalya Pazarını seçti ve yeni telefonunu duyurdu. Ancak bu sefer, LG Velvet’in portföyünde yeni tasarım dilini benimseyen ilk akıllı telefon olacağını doğruladığı için tam anlamıyla hiçbir spesifikasyona sahip değiliz.

LG Velvet, Kore devinin mobil stratejisinde yeni bir bölümün başlangıcını işaretleyecek. Bunun ne anlama geldiğine dair çok az bilgi alsak da “dokunsal zarafet” vaat ediyor. Şu anda telefonun hiçbir resmi yok, sadece logosu var.

Arka kamera kurulumunun geçen gün alay edilen yağmur damlası tasarımına sahip olacağına dair bir onay alıyoruz , ancak simetrik akan form faktörü ile ilgili bitler çok belirsiz. LG’nin sözleriyle Velvet ismi, “parlak telefonun yumuşaklığı ve birinci sınıf yumuşaklık, yeni telefonun iki temel özelliği.

Telefonun daha önce LG’nin G-serisinin yerini alacak yeni orta sınıf ürün grubunun ilk üyesi olduğu söylendi, çünkü şirket mobil bölümünü siyahtan geri almak için savaşıyor . Ancak fiyatlandırma ve özellik seti ile ilgili herhangi bir ayrıntı olmadan bunların doğru olup olmadığını söylemek için henüz çok erken.

Önceki söylentiler, asıl duyurunun 15 Mayıs’ta gerçekleşeceğini ve muhtemelen LG Velvet hakkında daha fazla bilgi edinebileceğimizi söyledi.

Abone Olun

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.