LG, Telefon Lansmanından Önce Yeni Tasarım Dilini Sergiledi

2 dk


LG’nin G serisine bir son vermeyi ve muhtemelen onun yerine Chocolate serisini geri getirmeyi planladığını duyurmuştuk . Bugün, şirket gelecek telefonları için tasarım diline kısa bir genel bakış paylaştı ve bu raporlara bir miktar güvenilirlik veriyor gibi görünüyor.

LG, arkadaki kamera yerleşiminde belirgin olan ve damlayan suyu taklit eden en küçükten en küçük sensöre giden yağmur damlaları gibi unsurlarla doğadan ilham alan minimalist bir tasarım dili için gidiyor. Eskizler ayrıca, cihazın optimum ergonomi için pahlı kenarlara sahip simetrik kavisli ön ve arka dublajlı 3D Ark Tasarımını da gösteriyor.

Kamera sensörlerini arkaya yerleştirmek için kare bir kamera çarpması yapmak yerine, LG, üstteki ana sensör dışbükeyken daha küçük sensörleri ve LED flaşı telefonun gövdesiyle aynı hizada yapmaya karar verdi.

LG’nin Mobil İletişim Tasarımı başkanı olarak görev yapan Cha Yong-duk, bu tasarımın LG’nin ileriye dönük tüm akıllı telefonlarına getirmeyi hedeflediği rekabet üstünlüğünün bir kanıtı olduğunu söyledi. Ayrıca, önümüzdeki ürünlerin LG Chocolate serisinin yeniden doğuşunun bir başka ipucu olabilecek “klasik LG tasarımlarının zengin tarihini çekeceğini” ima etti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

63
8 Paylaşım, 63 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir