LG, CES 2020 İçin Yeni ‘Ultra’ Monitör Serisini Duyurdu

3 dk


Bugünün erken saatlerinde LG , hem profesyonellere hem de oyunculara hitap eden yeni Ultra monitör serisini tanıttı. Diziliş üç yeni 2020 monitörden oluşuyor ve resmi olarak yaklaşmakta olan CES 2020’yi açıklıyor .

 Hatırlamak için, CES 2020, 7 Ocak’tan itibaren Amerika Birleşik Devletleri Las Vegas’ta başlayacak. Güney Koreli şirket, monitörlere geri dönerken, bu yeni monitör yelpazelerinin ayrıntılarını haber odası web sitesinde yayınladı. Yeni ürün grubu UltraFine Ergo, UltraGear Oyun ve UltraWide monitör içerir.

LG ULTRAFİNE ERGO EKRAN 2020 (32UN880)

İlk olarak, 32 inç 4K UHD IPS ekranıyla gelen yepyeni UltraFine Ergo Monitor’e bakıyoruz. Şirket, profesyonelleri hedefleyen esnek ve ergonomik bir tasarım sunuyor. Monitörün temel özelliği, masanızda sıkıştırabilecek yer tasarrufu sağlayan standıdır. Burada konuştuğumuz kol olduğundan, daha konforlu bir deneyim için yüksekliği, mesafeyi ve açıyı ayarlayabilirsiniz.

Monitör, 60 Hz tazeleme oranına sahip 3840 × 2160 piksel çözünürlük ekranına sahiptir. Ayrıca, daha iyi film deneyimi için monitör HDR10 desteğiyle birlikte geliyor. 5 ms yanıt süresiyle AMD Radeon FreeSync’i destekler. Bağlanabilirliğe gelince, monitörde bir USB C Tipi bağlantı noktası, iki HDMI, bir DP ve iki USB bağlantı noktası bulunur.

LG ULTRAGEAR OYUN MONİTÖRÜ 2020 (27GN950)

Daha önce de belirtildiği gibi LG, popüler UltraGear oyun monitörü ürün serisine yeni bir ürün de eklemiştir. Yeni 2020 modelinin tümü, 3840 × 2160 piksel çözünürlüğe sahip 27 inç Nano IPS 4K UHD ekrana sahip olacak. Oyun dizüstü bilgisayarı olduğu için, ekran 1ms yanıt süresiyle birlikte 144Hz (160Hz OC) yenileme hızı ile geliyor. Ayrıca DisplayPort uyarlamalı senkronizasyon ile GSync desteği ile birlikte gelir.

Ergonomi için, daha iyi görüş açıları için monitörün yüksekliğini, eksenini ve eğimini ayarlayabilirsiniz. Bağlantıya gelince, USB Tip-C portu, iki HDMI portu, bir DisplayPort ve üç USB portu yok.

ULTRAWİDE MONİTÖR 2020 (38WN95C)

3840 × 1600 piksel çözünürlüğe ve 1ms’lik bir yanıt süresine sahip 38 inç UltraWide QHD + Nano IPS ekrana sahip. UltraGear gibi, bu model de GSynch ve VESADisplayHDR 600 desteği ile geliyor. Yenileme oranına bakıldığında, monitör çoğu oyun gereksinimi için iyi olması gereken 144Hz’yi sunuyor. Bağlantıya gelince, tek bir Thunderbolt 3 portu, iki HDMI, bir DisplayPort ve iki USB portu var.

Şu an itibariyle, bu televizyonların resminin yaklaşmakta olan CES 2020 olayını açıkladığını görmesi dışında hiçbir fiyatlandırma veya bulunabilirlik bilgisi bulunmuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
7 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

7 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir