Sıradaki içerik:

Microsoft, “Hey Cortana” Yanıtını Windows 10 Uygulamasından Kaldırıyor

e
sv

Lenovo Yoga Slim 7 Dizüstü Bilgisayarın Satış Tarihi Duyuruldu

964 okunma

AMD Ryzen 7 4800U APU içeren Lenovo Yoga Slim 7 ultrabook’un satış tarihi açıklandı. Görünüşe göre, kamu satışları 16 Mayıs’ta 11 Mayıs’ta başlayacak bir ön satışla başlayacak. AMD merkezli Lenovo Yoga Slim 7’nin başlangıçta Nisan ayında piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak muhtemelen koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi.

Açıklama Weibo üzerinden yapıldı.Takvimlerde işaretleme tarihi 16 Mayıs’tı ancak bu duyuru Çince bir sosyal ağ üzerinden yapıldığından, bu sadece Lenovo’nun Çin iç pazarı için olabilir. Ancak yakında ultrabook için küresel bir sürüm bekleniyor .

Aynı yazı , 11 Mayıs’ta başlayacak olan Lenovo Yoga Slim 7 için halka açık bir ön satış olacağını da belirtiyor. AMD Ryzen 7 4800U , 16 GB RAM ile donatılmış olan 14 inçlik cihazın bir yapılandırması. 512 GB SSD ve entegre Radeon Graphics, 5,499 yuan (779 ABD Doları) normal fiyatına yükselmeden önce başlangıçta 4,999 yuan (708 ABD Doları) olarak fiyatlandırılacak.

İngiltere’nin Lenovo web sitesinde , Yoga Slim 7’nin (AMD) 14 inçlik çeşidi “yakında geliyor” olarak listelenmiştir ve kullanıcılara bildirimlere kaydolma fırsatı verir. Lenovo Yoga Slim 7’nin kullanılabilirliğindeki gecikmenin, kilitlenme ve tedarik sorunları gibi faktörler de dahil olmak üzere koronavirüs pandemisinin etkileri nedeniyle doğrudan ve dolaylı olarak olduğuna inanılmaktadır .Dizüstü bilgisayarın nihayet ABD pazarına geldiğinde 850 ABD doları başlangıç ​​fiyatı olması bekleniyor .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.