Sıradaki içerik:

Redmi Note 9 ve Pro Özellikleri Neler? Fiyatı Ne Olacak?

e
sv

Lenovo Türkiye Artık WhatsApp Üzerinden Hizmet Verecek

414 okunma

Lenovo Türkiye, tablet ve dizüstü bilgisayarla alakalı merak ettiğiniz bütün soruları sorarak, isteklerinize en ideal bilgisayarı alabilmek amacıyla kullanabileceğiniz WhatsApp Danışma Hattı’nı hizmete sundu. Yeni bir bilgisayar almayı düşünen müşteriler, Lenovo’nun son teknoloji bilgisayarlarının her türlü teknik özelliğini ve bilmek istedikleri bütün ayrıntıları danışma hattından öğrenebilecek.

Lenovo, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olarak, sektördeki gücünü son kullanıcı gereksinimlerini karşılayacak şekilde devam ettiriyor. WhatsApp Danışma Hattı’nı hizmete yayınlayan Lenovo Türkiye, son kullanıcının dizüstü bilgisayar ve tabletle alakalı merak ettiği bütün soruları sorarak kendilerine en ideal bilgisayarı seçmelerini sağlayacak.

Lenovo Türkiye, son kullanıcının gereksinimlerini okuyarak ve gereksinimlerine yanıt vererek, dileyen her bireyin dizüstü bilgisayar ve tabletle alakalı istediği bütün soruları sorup kendileri amacıyla en ideal bilgisayarı öğrenebilecekleri WhatsApp Danışma Hattı’nı hizmete açtı.

Lenovo Türkiye, WhatsApp Danışma Hattı alttaki numaralardan 10:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet verecek:

  • 0531 212 69 44
  • 0531 212 69 45
  • 0531 212 69 46
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.