Sıradaki içerik:

Huawei, Nova 7 SE Ve Yeni Skyline Grey Nova 7i’yi Piyasaya Sürdü

e
sv

Lenovo Legion Oyun Telefonu Snapdragon 865 Plus ile Gelebilir

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Lenovo, Legion oyun telefonunun gelmesini Aralık 2019’dan beri gün sayıyor. Son raporlar, oyun akıllı telefonunun Çin’de bu ay resmi olarak faaliyet gösterebileceğini iddia etti. Yeni bilgiler, henüz duyurulmamış olan Snapdragon 865 Plus mobil platformu tarafından beslenen ilk telefon olabileceğini gösteriyor.

Lenovo’nun Çin’deki akıllı telefon bölümünün Genel Müdürü Chen Jin, Legion oyun telefonuyla ilgili bazı bilgileri ortaya çıkarmak için bir e-posta yayınladı. E-posta, en iyi deneyimi sunmak için tasarlanmış aşırı bir oyun akıllı telefonu olduğunu belirtir.

Lenovo Legion oyun telefonunu çevreleyen söylentiler, telefonun “moba” olarak kodlandığını iddia etti. Chen e-postada, moba cihazının mimaride zaten sektör liderliğine ulaştığını ve 90W hızlı şarjda birinci sınıf performans elde ettiğini belirtti. Bununla birlikte, kullanıcılara en üst düzey oyun deneyimiyle performans odaklı bir amiral gemisi telefonu sağlamak için şirket “moba Pro” cihazını kullanmaya karar verdi.

Moba Pro, Lenovo Legion oyun telefonunun daha gelişmiş bir sürümü olabilir. Posta açıkça belirtmese de, bu telefonun ilk Snapdragon 865+ destekli cihaz olması olasılığı vardır.

Lenovo Legion oyun telefonu kısa süre önce Çin’in 3C yetkilisi tarafından onaylandı. Telefonun 45W hızlı şarj cihazıyla birlikte gönderilebileceği ortaya çıktı. Söylentilere göre Lenovo Legion oyun telefonunda 144Hz’e kadar yenileme hızı, 20 megapiksel yana bakan açılır selfie kamera, 64 megapiksel + 12 megapiksel çift kamera, çift USB bağlantı noktası, stereo hoparlör bulunan Full HD + OLED ekran olacak, USB 3.0, LPDDR5, gelişmiş sıvı soğutma teknolojisi, 4.000 mAh pil ve X ekseni doğrusal motor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.