Sıradaki içerik:

Huawei Watch GT2 Pro Görücüye Çıkıyor

e
sv

League of Legends Şampiyonu Samira Hakkında Detaylar

5565 okunma

Noxus’lu nişancı Samira, Desert Rose, 151. League of Legends şampiyonu ilan edildi. “Öldürmek için giyinmiş” kadın kahraman hakkında, çıkış tarihi, “ağzını açık bırakan” yetenekler ve daha fazlası dahil olmak üzere bildiğimiz her şey burada.

Spirit Blossom etkinliğinin ardından yeni bir şampiyonun fısıltıları topluluğu kasıp kavurmaya başladı. İlk olarak, 10.16 Yaması’nda bir paskalya yumurtası bulundu ve PBE’de gizemli bir karakter olan “Samira” dan bahsedildi.

Riot videonun resmi açıklamasında “Samira, en gösterişli cinayeti avlarken stil ölçeri dolduran yetenekli, acımasız bir nişancı. Çünkü bu kazanmakla ilgili değil – heyecanla ilgili,” dedi.

Samira yetenekleri

Sızıntılar daha önce Samira’nın yeteneklere sahip olduğunu ve LoL’de bulunan diğer dört şampiyona oldukça benzer olacağını iddia ediyordu. Katarina’nın ultisi, Irelia’nın W, Urgot’un W ve Nunu ve Willump’ın ultisinden ilham alan “ağzını açık bırakan” formasıyla.

Artık karakter PBE’ye eklendiğine göre, Samira’s Ultimate’in “makineli tüfekle mermileri döndürüp atmasına ve birden fazla hançer atmasına” izin verdiği ortaya çıktı. Ultra yeteneği, herhangi bir anda kaç şampiyona vurduğundan etkilenen Stil Derecesi ile sınırlanacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.