Oyun

League of Legends Arenasının Dünya Yıldızları: İşte MSI 2022’de Gözlerin Üzerinden Ayrılmaması Gereken İsimler

Dönem Ortası Turnuvası (MSI) başlıyor. Bölgelerinde şampiyon olmayı başararak MSI 2022’ye katılmaya hak kazanan ekiplerden kimilerindeki oyuncular muhakkak dikkatleri üzerine toplayacaktır. MSI 2022 müddetince gözünüzü üzerinden ayırmamanız gereken 9 oyuncu.

1. T1 – Keria

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 0 kfiKh6jK

Kore temsilcisi T1 ekibinin takviye oyuncusu Keria bu mevsim kadrosuyla birlikte şahane bir mevsim geçirdi. T1 grubunun dayanak oyuncusu Keria bu mevsim 50 maçta 16 farklı şampiyon oynadı.

2. G2 – caPs

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 1 2G1Y1Xhw

Daha evvel ülkemizde de forma giyen, avrupa temsilcisi G2 Esports’un orta koridor oyuncusu caPs yeni ismi ve yeni saç tarzı ile MSI 2022’ye geliyor. Bu mevsim ekibiyle sıkıntı bir dönem geçiren caPs zorda olsa keyifli sona ulaşmayı başardı.

3. T1 – Gumayusi

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 2 JJvHi5K3

T1 forması giyen Gumayusi, Teddy’nin gerisinde kaldığı günlerin akabinde kendisini çok geliştirdi. Şu anda dünyanın en uygun nişancı oyuncuları ortasında yer alan Gumayusi bu mevsim 50 maçta 10 farklı şampiyon oynadı.

4. RNG – Xiaohu

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 3 bkzwzJQM

Çin temsilcisi RNG’nin formasını giyen Xiaohu geçtiğimiz mevsimlerde üst koridorda da vadiye inmişti ve üst koridorda da en âlâ oyunculardan birisi olmayı başarmıştı. RNG Orta koridorunda da eski performansını aratmayan Xiaohu üst seviye performansına devam ediyor.

5. RNG – Gala

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 4 6YfqcYJm

MSI 2021’in en pahalı oyuncusu mükafatını almayı başaran Gala, MSI 2022’de de katiyen en dikkat edilmesi gereken oyunculardan birisi olarak yer alıyor.

6. G2 – Jankos

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 5 4KKt2Ive

Avrupa temsilcisi G2’nun ormancısı Jankos, 2013 yılından beri profesyonel arenada gayret ediyor. Yıllardır hem ulusal hem de milletlerarası turnuvalarda edindiği deneyimle birlikte G2’nun şampiyonluk yolundaki en büyük kozlarından bir tanesi olacak.

7. EG – Inspired

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 6 Fef14kqI

Kuzey Amerika temsilcisi Evil Genius grubunun ormancısı Inspired bu mevsim LCS’te Closer’ı durdurmayı başarabilen tek ormancı oldu. Closer karşısındaki performansı bile Inspired’ın dikkat edilmesi gereken bir isim olduğunu gösteriyor.

8. Bizim çocuklara geçmeden evvel GOAT’a hürmetimizi da gösterelim. T1 – Faker

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 7 lBAwDftX

Gelmiş geçmiş en düzgün oyuncu olarak kabul edilen Faker, bu mevsim Kore liginde genç grup arkadaşlarıyla birlikte harika bir mevsim geçirdi. Formda günlerini aratmayan Faker, emekli olmadan evvel katıldığı her turnuvada gözlerin ayrılmaması gereken en önemli oyuncu olacaktır.

9. G2 – Broken Blade

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 8 c6tPDSIg

Avrupa temsilcisi G2 Esports’un üst koridor oyuncusu Broken Blade MSI 2022’de bilhassa biz Türk Espor takipçilerinin büyük umutlarla takip edeceği isim olacak.

10. IW – HolyPhoenix / Farfetch

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 9

Temsilcimiz Istanbul Wildcats’in alt koridor ikilisi HolyPhoenix ve Farfetch’i birbirinden ayırmak istemedik. Broken Blade üzere Türk Espor takipçilerinin gözleri büsbütün onların ve Istanbul Wildcats’in üzerinde olacak. Muvaffakiyetler, size güveniyoruz Holy – Farrak duosu

11. IW – Serin

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 10 KjE1R4v3

Broken Blade, HolyPhoenix ve Farfetch üzere Serin’de gözlerimizin üzerinde olacağı isimlerin başında olacak. Kış mevsimi finallerinin MVP’si Serin’den birebir performansı MSI 2022 boyunca da bekliyor olacağız. Muvaffakiyetler, sana güveniyoruz Serin

12. Muvaffakiyetler, Istanbul Wildcats

league of legends arenasinin dunya yildizlari iste msi 2022de gozlerin uzerinden ayrilmamasi gereken isimler 11 skTZkiC9

Türkiye kış mevsimi şampiyonu olarak MSI 2022’de ülkemizi temsil etme hakkı kazanan Istanbul Wildcats ekibini gönülden destekliyoruz. Listemizde yer vermediğimiz StarScreen, Ferret ve koç takımında de gözlerimiz üzerinde olacak. Hepinize Muvaffakiyetler. Bu kere tecrübelendirin.

Kaynak: https://onedio.com/haber/msi-2022-de-gozlerin-uzerinden-ayrilmamasi-gereken-isimler-1066579

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu