Dizi & Film

Kuş Uçuşu’nun Aslı’sı Miray Daner Rol Arkadaşı Tekçe Akalay’ın Büyük Hayranı Çıktı!

Netflix’in yeni dizisi Kuş Uçuşu, globalde ilk 10 listesindeki yerini koruyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile son derece ilgi çeken dizinin başrollerinde ise Birce Akalay ve Miray Daner yer alıyor. Farklı kuşaklara ait iki oyuncunun bu denli bir uyum sağlamasını kimse beklemezken, Miray Daner beklenmedik bir itirafta bulundu. Meğer rol arkadaşının hayranıymış.

Kuş Uçuşu dizisi ile yeniden gündemde adından sıkça söz ettiren oyuncu Miray Daner, Etiler’de görüntülendi.

kus ucusunun aslisi miray daner rol arkadasi tekce akalayin buyuk hayrani cikti 0 c8QKWRF1

Magazin muhabirleriyle sohbet eden güzel oyuncu, dizinin aldığı tepkiler konusunda son derece memnun olduğunu dile getirdi.

kus ucusunun aslisi miray daner rol arkadasi tekce akalayin buyuk hayrani cikti 1 ZhKzcgTX

Yalnızca Türkiye’de değil globalde de bu denli ilgi çekmesine ve sosyal medyada kullanıcıların olumlu yorumlarına hazırlıklı olmadığını söyleyen Daner, mutluluğunu muhabirlerle paylaştı.

kus ucusunun aslisi miray daner rol arkadasi tekce akalayin buyuk hayrani cikti 2

‘Çok mutluyum tabii ki, bu kadar ilgi göreceğini beklemiyordum. İşimize çok güvenip seviyorduk ama tüm dünya tarafından ilgi görmesi çok mutlu etti. Dünyanın her yerinden mesajlar alıyorum. Tabii ki inandığınız bir işin bu kadar başarılı olması çok mutlu ediyor’

Partneri Birce Akalay ile aralarındaki kuşak savaşının gözler önüne serildiği senaryo son derece etkileyiciyken, Daner kendisinin de Akalay’a hayran olduğunu dile getirdi.

kus ucusunun aslisi miray daner rol arkadasi tekce akalayin buyuk hayrani cikti 3 v26gw5Oq

“Birce’yi çok seviyorum, hayranlıkla takip ettiğim bir oyuncuydu. Birce ile aynı seti paylaşıyor olmak hem de onun gibi değerli bir insanı tanıyor olmak çok çok mutluluk verici. Hem çalıştığım için hem onu tanıdığım için çok mutluyum”

kus ucusunun aslisi miray daner rol arkadasi tekce akalayin buyuk hayrani cikti 4

Kaynak: https://onedio.com/haber/kus-ucusu-nun-asli-si-miray-daner-rol-arkadasi-birce-akalay-in-buyuk-hayrani-cikti-1076140

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu