Dizi & Film

Kurtlar Vadisi’nin Cerrahpaşalı Halit’i Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teklifini Neden Reddettiğini İtiraf Etti

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır’ı öldürerek bir neslin nefretini kazanan Cerrahpaşalı Halit rolüyle hafızalara kazınan Özcan Varaylı, yıllar sonra tekrar Oktay Kaynarca ile bir araya geleceği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden gelen teklifi neden reddettiğini anlattı.

Kurtlar Vadisi dizisinin efsane karakterlerinden birisi de Cerrahpaşalı Halit şüphesiz… Cerrahpaşalı Halit karakteriyle ünlenen Özcan Varaylı, yıllar sonra yaptığı itirafla gündem oldu.

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 0

Ablası dışında kimseden korkmayan, kafa tutan ve hatta yerli dizi tarihinin en vurucu ölüm sahnesi olan Süleyman Çakır’ın ölümünde büyük rol oynayan Cerrahpaşalı Halit, yıllar sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekrana döneceği yönünde iddialar vardı.

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 1 UnLe4dBq

Kurtlar Vadisi’nde öldürdüğü Süleyman Çakır’ı canlandıran Oktay Kaynarca ile tekrar bir araya geleceği için herkesi heyecanlandıran Özcan Varaylı, rolü reddetmesiyle herkesi şaşırtmıştı.

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 2 RGTrj3yF

Teklifi reddetmesinin ardından 5 yıl geçerken Özcan Varaylı ilk kez konuştu! Diziden gelen teklifi reddetme sebebi ise seyirciyi oldukça şaşırttı.

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 3 bqigZ9vK

Sormazsam Olmaz programına konuşan Özcan Varaylı “Cerrahpaşalı Halit karakterini çok sevdiler ve beni hep öyle görmek istediler. Kendimi tekrar etmek istemediğim için bu tarz rolleri kabul etmiyorum. Farklı şeyler denemek istiyorum.” dedi.

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 4 TylcDiGM

“Oktay Kaynarca’nın Hızır Çakırbeyli karakterinin düşmanı olacak bir karakter için benimle görüştüler. Ben artık mafya rolünde olmak istemiyorum, mafya değilim ben. Bir de Hızır Çakırbeyli’nin düşmanı olarak diziye girsem 2-3 bölüm en fazla 1 sezon devam edeceğim. Kusura bakmasınlar ama hemen öldürülecek bir karakter istemiyorum.”

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 5 YYlSk3C4

Özcan Varaylı, “Her sezon başında beni mutlaka aradılar. EDHO beni hep istedi. Fakat ben Hızır Çakırbeyli’nin karşısına çıkıp 2-3 bölüm sonra ölmek istemedim, kabul etmedim.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 6 nyTvPfAi

Başrolün düşmanı olarak diziye girip 2-3 bölüm sonra öldürülmek, sektörün en büyük sorunlarından birisi haline geldi… Peki siz Özcan Varaylı’nın sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlara!

kurtlar vadisinin cerrahpasali haliti eskiya dunyaya hukumdar olmaz teklifini neden reddettigini itiraf etti 7 pRqIIPDk

Kaynak: https://onedio.com/haber/kurtlar-vadisi-nin-cerrahpasali-halit-i-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-teklifini-neden-reddettigini-itiraf-etti-1118436

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu