Kripto Para

Kripto Para Analisti, ETH, AVAX ve LUNA Hakkındaki İddialarını Paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto para analist ve trader, Ethereum ve akıllı mukavele platformu Avalanche (AVAX) hakkındaki görüşünü güncellerken Ethereum rakibi Terra (LUNA) için keskin bir düzeltme öngördü.

Yeni bir görüntüde açıklamalarda bulunan anonim analist Cred, LUNA’nın tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 120 dolara ulaştıktan sonra devasa bir boğa tuzağıyla karşılaşılabileceğini söylüyor.

“Bu yapıyı sevmiyorum. Yalnızca Aralık ayının en yüksek kapanışından bir yapı çiziyorum ve akabinde bunun üzerinde haftalık [mum] kapalı. Yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı ve bir sonraki haftalık düşüş onu yuttu. Bu, yüksek menzilli başarısız bir koparma. Bunun için olağan gayeniz düşük aralıktır… Önyargınız sadece yüksek aralık geri alınırsa yahut fiyat düşük aralığa ulaşırsa değişir.”

Cred’e nazaran, LUNA 60 dolar civarında bir ölçü takviye sunabilir, lakin o, aralığın alt kısmının 40 dolara yakın olduğunu vurgulayarak, mevcut 80,70 dolarlık fiyatından %50’nin üzerinde bir aşağı taraflı potansiyele işaret ediyor.

Kripto para analisti, önümüzdeki günlerde toparlanacağını varsayım ettiği Ethereum’u da yakından izliyor. Fakat, rallinin büyük olasılıkla kısa ömürlü olacağı konusunda uyarıyor.

“Önümüzdeki hafta hem BTC hem de ETH’nin toplanacağı bir durumu görebilisiniz lakin bunlar kümelenme direncine yönelik ralliler. Bu çeşit kurulumlardan hoşlanmıyorum.”

Analistin radarındaki son token Avalanche. Cred, AVAX’ın 86 doların üzerinde başarısız bir kırılmanın akabinde düşüş eğiliminde göründüğünü söylese de, piyasa yapısının hala sabitlenebileceğini belirtiyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kripto-para-analisti-eth-avax-ve-luna-hakkindaki-tahminlerini-paylasti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu