Kripto Para

Kripto Meslekleri Finansın Geleceğini Etkileyebilir mi? (Sponsorlu)

Kripto istihdamı yaratmak, kripto dünyasının geleceğindeki ilerleme için kıymetli bir itici güç olabilir ve yeni bir GameFi platformu olan Metacade (MCADE) de buna katkıda bulunuyor. Proje, kapsamlı çıkar fırsatları ve kripto geliri elde etmek için birden fazla metot sunarak blok zinciri oyun dalının ön saflarında yer alıyor.

Metacade’in mevcut kripto işlerini yayınlayacak Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) özelliği ve oyun geliştiricilerine fon sağlayacak Metagrants programı, kripto ve merkezî olmayan finansın (DeFi) geleceğine dayanak olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Uzmanlar önümüzdeki yıllarda Metacade için büyük karlar öngörüyor. İşte bunun nedenleri:

Metacade, Kripto İstihdamı Yaratarak Kriptonun Geleceğini Şekillendiriyor

Merkezî olmayan kripto para üniteleri yapıları gereği topluluk odaklı olduklarından, kriptonun geleceği kullanıcılarına bağlıdır. Yeni proje de bu bahse eğiliyor ve metaverse oyun salonuna bağlı çok sayıda kripto istihdamı yaratıyor.

Metacade grubu tarafından tasarlanan yarar imkanları, platformun oyun kısmının ötesine geçiyor. Web3’ün dört bir yanından kullanıcılar, platformun Play2Earn (Kazanmak İçin Oyna), Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış), Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) ve Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) üzere eşsiz özellikleri aracılığıyla kripto geliri elde edebilir.

Metacade topluluk merkezinde, oyunculara finansal mükafatlar sunan en geniş çevrimiçi oyun koleksiyonunun yanı sıra hem tam vakitli hem de yarı vakitli kripto iş fırsatları bulunacak. Metacade, GameFi‘yi hakikaten bir üst düzeye taşıyor, pekala önümüzdeki yıllarda daha ne kadar ileri gidebilir?

MCADE 2025 yılında 5 dolara ulaşabilir mi?

MCADE token kısa müddet evvel kripto presale’ını başlattı. Aktiflik yalnızca 14 hafta içinde $8,3m topladı ve halihâzırda bir dizi presale çeşidi gerçekleştirildi. MCADE, 2023 yılının ilerleyen günlerinde borsalarda piyasaya sürülecek ve metaverse oyun salonu, kripto topluluğu için oyun hizmetlerini kademeli olarak kullanıma açacak.

MCADE tokenı önümüzdeki aylarda ve yıllarda birtakım büyük getiriler elde etmeye hazırlanıyor. Uzmanlar, 2023’ün sonlarında bu yeni token için 1 dolarlık bir fiyat düzeyi öngörüyor ve bu da presale sonundan itibaren 50 kat çıkar manasına geliyor.

2024 ve 2025 yıllarında, büyük çaplı kripto piyasalarının toparlanması ve potansiyel olarak yeni tepelere ulaşması bekleniyor. Bu devir birinci boğa piyasası sırasında Metacade için parabolik çıkarlar sağlayabilir. Kriptonun geleceği MCADE için katiyetle parlak görünüyor ve token 2025 yılına kadar 5 dolar düzeyini aşabilir.

Metacade Nedir?

, Web3’teki en kapsamlı blok zinciri oyun koleksiyonuna sahip en büyük on-chain oyun salonunu oluşturmak için çalışıyor. Her bir Metacade oyununun oyuncuları için kripto para mükafatları sağlayacağı platformda, GameFi kesiminde öne çıkmasını sağlayan bir dizi ek hizmet de sunulacak.

Metacade sadece bir dizi heyecan verici oyun sunmakla kalmıyor, birebir vakitte topluluk merkezi de katkıda bulunan kullanıcılara cazip finansal mükafatlar sunuyor. Metacade 2024 yılına kadar, topluluğun direkt kriptonun geleceği için gelişim sağlanmasına katkıda bulunabileceği merkezî olmayan özerk bir tertip (DAO) haline gelecek.

MCADE Nasıl Çalışıyor?

MCADE tokenı metaverse oyun salonuna güç sağlamak için kullanılmaktadır. Bir oyuncunun tek başına ya da rekabetçi bir halde oynamasına bakılmaksızın tüm mükafatlar MCADE token olarak ödenir. Tek başına oynayanlar için oyun, blok zincirindeki en yeni oyunlarda bitmek bilmeyen düzeylerde ilerlemeyi içerirken, rekabetçi oyuncular büyük kripto mükafatları kazanabilmek için özel turnuvalara katılabilecekler.

Topluluk merkezi, Create2Earn mekaniği aracılığıyla platforma katkıda bulunan içerik üreticilerini ödüllendirecek. Bu katkılar, oyun incelemeleri yayınlamayı, alfa paylaşmayı yahut topluluğun öteki üyeleriyle etkileşime girmeyi içermektedir. Merkez, GameFi’deki en pahalı kaynaklardan kimilerine konut sahipliği yapacak ve bir çok blok zinciri oyunu için en son ipuçlarını ve püf noktalarını barındıran bir yer haline gelecek.

Metacade’deki öbür tüm çıkar mekaniklerinin yanı sıra, Work2Earn özelliği de kripto işlerini toplulukla paylaşacak. Platform, oyuncuları Web3’ün en heyecan verici yeni teşebbüslerinden bazılarında, boş konumlara bağlı olarak yarı zamanlıdan tam vakitli çalışmaya kadar değişen maaşlı işlere yönlendirecek.

Kazanç Mekaniği, Kripto İstihdamı ve Kriptonun Geleceğinin Finanse Edilmesi

Metacade ayrıyeten Metagrants programı aracılığıyla direkt kriptonun geleceğini finanse edecek. Bu, topluluğun hangi yeni oyunların Metagrant alacağına karar vermesi için oy kullanmasına imkan tanıyarak en çok talep gören blok zinciri oyunlarının erken etap finansman takviyesi almalarına yardımcı olacak.

Web3 oyun geliştiricileri, oyun tekliflerini direkt hangi oyunların fon alacağını belirleyecek olan topluluğa sunabilecekler. Bunun da ötesinde, tüm Metagrant kazananları projelerini metaverse oyun salonunda başlatacak, böylelikle oyuncular daha evvelden geliştirilmesine yardımcı oldukları projeleri oynayabilecekler.

MCADE Satın Almaya Bedel mi?

MCADE token presale’ı bu yılın en güzel yatırım fırsatlarından biri olabilir. Proje, hem kripto istihdamı hem de inanılmaz bir GameFi platformu yaratarak kriptonun geleceğini yönlendirmeye katkıda bulunuyor. Kullanıcılar bilgilerini paylaşabilecek, MCADE kazanabilecek ve hatta süratle genişleyen Web3 sanayisinde mesleklerine başlayabilecekler.

Proje, bilhassa de presale’inin gördüğü ağır ilgi dikkate alındığında, patlamaya hazır görünüyor. Token başlangıçta yalnızca 0,008 dolardan piyasaya sürüldü ve bu paha presale aktifliğinin sonunda kademeli olarak 0,02 dolara yükselecek. Rastgele bir yatırım portföyüne harikulâde bir artı üzere görünen ve yatırımcılara inanılmaz getiriler sağlayacak üzere duran Metacade’e süratli bir formda dâhil olduğunuzdan emin olun.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kripto-meslekleri-finansin-gelecegini-etkileyebilir-mi-sponsorlu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu