Kripto Para

Kripto Kredi Şirketi Hodlnaut, Alacaklılar ile Aykırı Düştü!

Alacaklıların tasfiye isteğini belirtmesi üzerine Hodlnaut, karşı görüş bildirerek şirketin satılması gerektiğini vurguladı.

Hodlnaut, alacaklıların firmaya dair tasfiye konusunda bası yapması üzerine açıklamalarda bulundu. Hodlnaut, yaptığı açıklamalar ile şirketi potansiyel yatırımcılara satmak istediğini bildirdi. Bilhassa Hodlnaut kurucularının yapmış olduğu açıklamalar, firmanın tasfiye edilmeyerek satışa gidilmesi istikametinde oldu. Hodlnaut alacaklıları için durum farklı, alacaklılar firmanın tasfiye edilmesi konusunda büyük savaş veriyor durumda.

Alacaklılar Tasfiyeyi Savunurken, Kurucuları ise Satışı Öneriyor!

kripto kredi sirketi hodlnaut alacaklilar ile aykiri dustu 0 epC6c6DO

28 Şubat tarihinde Hodlnaut‘un süreksiz isimli yöneticileri açıklamalarda bulunarak, Hodlnaut‘un kurucuğu ortağı Simon Lee’ yaşananlar karşısında “Alacaklılar şirketin tasfiyesini istiyor, lakin şirketin satışı daha güzel bir seçenek olacak.” halinde sözlerini belirtti.

Yaşanan durumlar karşısında tutumunu değiştirmeyen alacaklılar, yine yapılandırılmaya gidilmenin yarar sağlamayacağını, firmaya ilişkin varlıkların tasfiye edilmesinin kendileri için en uygun seçenek olduğunu belirtti. Yaşanan olaylar zincirinde alacaklılar ve Hodlanut ortasındaki zıtlık devam ediyor. Bilhassa Hodlnaut kurucularının firma hakkında satış yönlü fikirleri, alacaklıları daha da tetiklemiş durumda. Şirketin tasfiye taraflı hareket etmesini isteyen alacaklılar, yansılarını göstermeye devam ediyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kripto-kredi-sirketi-hodlnaut-alacaklilar-ile-ters-dustu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu