Kripto Para

Kripto Kesimine Ağırlaşan Crypto Titans, 10 Nisan’da Çıkıyor

Kripto piyasalarında trilyonların nasıl kazanıldığını ve milyarlarca doların nasıl kaybedildiğini işleyen Crypto Titans, 10 Nisan’da çıkıyor.

Markus Thielen tarafından kaleme alınan Crypto Titans, kripto sanayisinin nasıl başladığını, geliştiğini ve kriptoda her şeyin sonuçta nasıl kontaklı olduğunu açıklıyor. 3 trilyon dolarlık piyasa kıymetine çıkmayı başaran dalın gerisindeki oyuncuları ve milyarlarca doların nasıl kaybedildiğini gösteriyor.

Crypto Titans, Kripto Dalına Perde Açıyor

kripto kesimine agirlasan crypto titans 10 nisanda cikiyor 0 9wD4MhUK

Markus Thielen tarafından kaleme alınan Crypto Titans, kripto bölümündeki her şeyin birbiriyle nasıl irtibatlı olduğunu ve kripto fiyatlarının neden ve ne vakit üst ya da aşağı hareket ettiğini anlamak isteyenlere yönelik ortaya çıktı. Kitap, 10 Nisan’da çıkıyor.

Thielen’in kaleme aldığı bu kitap, 2011, 2013, 2017 ve 2021’deki dört kripto boğa piyasasının nasıl ortaya cıktığını ve gerisindeki itici güçleri ele alıyor. Ayrıyeten Crypto Titans, ayı piyasaları sırasında fiyatların şiddetli bir halde düzeltilmesine neyin neden olduğunu da ortaya çıkarıyor.

Kripto piyasalarının doğal olarak nasıl ilerlediği ve bu nedenle her şeyin nasıl alakalı olduğunu söz eden kitap, büyük ölçüdeki paraların ne kadar el değiştirdiğini gözler önüne seriyor.

Crypto Titans, Okuyucuların Bir Sonraki Kripto Boğa Piyasasını Belirlemesine Yardımcı Olabilir

kripto kesimine agirlasan crypto titans 10 nisanda cikiyor 1 EL6uRZNz

Markus Thielen tarafından kaleme alınan Crypto Titans, sonraki piyasa akışlarına yönelik iddia yapma marifetini de okurlarına kazandırmayı amaçlıyor.

Bu noktaları anlamak okuyucunun bir sonraki kripto boğa piyasasını belirlemesine yardımcı olabilir. Son üç yıl, piyasanın gelişiminde en tesirli yıllar oldu.

Benimseme seviyesi sadece bireylere değil, varlık yöneticilerine ve şirket yöneticilerine de ulaştı. Sadece bu gelişme, milyarlarca dolarlık kripto kredi firmalarının ve kripto ticaret masalarının iflasları ve FTX kripto borsasının yöneticileri tarafından 8 milyar dolarlık müşteri fonunun zimmete geçirilmesiyle felaket bir biçimde gölgelendi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kripto-sektorune-yogunlasan-crypto-titans-10-nisanda-cikiyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu