Kripto Para

Kripto Fonu Yöneticisi Numerai’nin Token’ı Yükselişe Geçti

Kripto fonu yöneticisi olan Numeria’nın lokal tokenı Numerai Token (NMR), son 24 saat içersinde yaklaşık olarak yüzde 9 artış gösterdi.

Global manada tanınan olan kripto fonu yöneticisi Numerai, son vakitlerde yayınladığı raporlar ile şirketin giderek gelişmekte olduğunu bildirdi. Numerai, yaptığı açıklamalar doğrultusunda, Bloomberg‘e ilişkin fonun geçtiğimiz yıl yatırımcılara yüzde 20 kazandırdığını belirtmişti. Şirketin açıkladığı bu raporlar ışığında, Numerai‘nın kendi token’ı olan NMR yüzde 8,8 artış göstererek yaklaşık olarak 21,65 dolar düzeyine yükseliş gösterdi.

Numerai, Yatırımcıların Radarına Girdi!

Bloomberg‘in geçtiğimiz seneye ilişkin raporlarının açıklanmasıyla, NRM yaklaşık olarak yüzde 9 artış göstermişti. Bilhassa de milyarder yatırımcı Paul Tudor Jones tarafından desteklenen Numerai, gelişmeye yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. Numerai’nın yayınlamış olduğu raporlar ile gelişmeleri gören yatırımcılar, tanınan kripto fonunu şuan için radarına almış durumda.

Bloomberg‘in bildirdiği yazıya nazaran, Numerai 2022 yılında 100 milyon dolar giriş aldı, piyasadaki çöküş göz önünde bulundurulduğunda Numerai‘nın yatırımcılara kazandırmış olduğu yüzde büyük kıymet taşıyor. Bilhassa geçtiğimiz sene kripto kesiminde yaşanan zincirleme skandal olaylar, birçok ögesi olumsuz manada sarsmıştı. Numerai tarafına baktığımızda ise, bu olay döngüsüne karşın yeterli iş çıkarmış denebilir.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kripto-fonu-yoneticisi-numerainin-tokeni-yukselise-gecti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu