Kripto Para

Kraken, Kendi Bankasını Kurmak için Adım Atıyor

Kraken’in yetkilisi Marco Santori, Kraken‘in güçlü kurallara karşın kendi bankasını kurmaya kararlı olduğunu bildirdi.

Popüler kripto para borsası olan Kraken‘in yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya nazaran, koşulların kuvvetli olmasına karşın banka kurma planlarının devam ettiği açıklandı. Kraken‘in baş hukuk yetkilisi Santori, bir podcast’te “Kraken, kuvvetli düzenleyici süreçlere karşın, kendi bankasını kurma yolunda devam edecek.” halinde sözlerde bulundu.

Kraken Yetkilisi, Banka Planları Hakkında Konuştu

kraken kendi bankasini kurmak icin adim atiyor 0 9UW7fNNz

Santori, piyasanın kuvvetli süreçten geçmesine karşın Kraken’in bankacılığa yönelik çalışmalarının devam edeceğin bildirmişti. Ayrıyeten tabirlerinde devam eden Santroi, “Kraken Bank, yakın vakitte faaliyete geçmek için emin adımlarla ilerliyor.” dedi. Bilhassa de güçlü geçen sürecin üstünde duran Santorin, Kraken Bank için istikrarlı halde çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdi.

ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ile Kraken ortasında devam eden gerginliği gaye alarak konuşan yetkili, bu usul meselelerin ve kuvvetli süreçlerin, Kraken Bank faaliyetlerine mani olamayacağını sözlerine ekledi. Kripto yatırımcılarına inançlı telaffuzlarda bulunan Santori, geçmiş süreçte yaşanan olumsuz durumların Kraken Bank çalışmalarına ziyan vermeyeceğini vurguladı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kraken-kendi-bankasini-kurmak-icin-adim-atiyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu