Gündem

Koşun Pavyon Adisyonu Bulduk! Dayılara Tarla Sattıran Pavyonlardaki Hesabı Görünce Hayret Edeceksiniz

Pavyon denilince akla kırmızı-mor ışıklar, alevli yanar döner meyveler gelir. Gelir de bunların hepsinin bir bedeli var. Siz pavyona gitmemiş olsanız bile biz size hizmeti getirdik ve içerdeki adisyonu buldu. Buyurun detaylara!

Gitmeyenin çok merak ettiği, gidenin ise binbir türlü farklı öyküler anlattığı yerlerdir pavyonlar. Her ortamda geyiği kesinlikle geçmezse olmaz.

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 0 KengTKRD

İçerde çalışan bayanların maksadı müşteriye içirmek, daha fazla içirmektir. Bunun için de dans, müzik üzere bir sürü aracı var biliyorsunuz.

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 1 hd28kMRd

Doğal pavyona o denli arkadaşınızla iki bira içmeye gidermiş üzere gidemezsiniz zira çok para. Mesela evvel şu YTL vaktindeki fiyatlarla giriş yapalım, sonra yavaş yavaş günümüze dönelim.

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 2 sIKYmCjy

Bu da geçtiğimiz seneye ilişkin bir adisyon. Daha günümüzdeki dev artırımlar uğramamış bu hesaba. Maşallah yarınlar yokmuşçasına eğlenmişler.

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 3 7w6ZrEwA

Bu da yeniden geçen seneye ilişkin bir adisyon. Şimdiki hesaba bakınca bu hayli mütevazi kalacak yanında. Hazırsanız yenisi geliyor…

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 4

Bu da şubat sonundaki bir pavyon adisyonu. Bakın bunun üstüne zibilyon tane daha artırım geldi her şeye. Neyse mevzumuz o değil, hususumuz adisyondaki dikkat çeken ayrıntılar.

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 5 FC94URlv

Adisyondaki en dikkat çeken kalemlerden bir tanesi Bihter isimli çalışan bayanın konsomasyon fiyatı. Sanmayın ki bu paranın hepsini Bihter alıyor, doğal ki almıyor…

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 6

Buhar diye bir kalem var, onu hiç anlamadık pavyon kültürümüz olmadığı için. Fakat galiba sahnede dans edilirken çıkartılan sisten bahsedilmiş. Bilgisiz olduğumuzu düşünen varsa bizi bilgilendirsin, anlayalım.

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 7 FLNymvqA

Oyun oynamak da ücretsiz değil alışılmış ki. O denli canım istedi sahneye çıkayım yok. Bakın gördüğünüz üzere hesap sahipleri dans için 2400 TL bayılmışlar.

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 8 crDk4SAv

Yani gördüğünüz üzere her atılımın bir meblağı var pavyonda. Birçok muhtarların tarlalarını sattığı, emmilerin tefecilerin eline düştüğü ayrıntılar tam olarak bunlar işte. Kendilerine muvaffakiyetler diliyoruz…

kosun pavyon adisyonu bulduk dayilara tarla sattiran pavyonlardaki hesabi gorunce hayret edeceksiniz 9 S4jWX8eX

Kaynak: https://onedio.com/haber/kosun-pavyon-adisyonu-bulduk-dayilara-tarla-sattiran-pavyonlardaki-hesabi-gorunce-hayret-edeceksiniz-1066300

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu