Gündem

Konutunun Terasında 21 Yerinden Bıçaklanarak Öldürülmüştü; Katili Kardeşi Çıktı

Şişli’de konutunun terasında 21 kere bıçaklanarak öldürülen Cenk Çağın Meşhur’un katil zanlısı kardeşi çıktı. Zanlı sözünde cinayetin nedeni hakkında konuşmadı.

konutunun terasinda 21 yerinden bicaklanarak oldurulmustu katili kardesi cikti 0 6FN7jnAG

Ünlü bir şarap markasının satış temsilciliğini yapan Cenk Çağın Ünlü’den haber alamayan arkadaşları, polise başvurdu. 6 Mayıs tarihinde konuta giden polis, çilingir yardımıyla içeri girince Meşhur’u bıçaklanarak öldürülmüş halde buldu.

Cinayet Ofis Amirliğine bağlı takımlar, başlattıkları soruşturmada binanın güvenlik kamera imgelerini incelediklerinde bir kişinin elinde bavulla çıktığını belirledi. Polis katil olabileceğini değerlendirdiği şüpheliyi kamera manzaralarını kullanarak Beyoğlu’nda bir otele kadar izledi. Bu otelde kaldığı tespit edilen şüpheliyi yakalamak için operasyon yapıldı.

Akli istikrarı yerinde değil

konutunun terasinda 21 yerinden bicaklanarak oldurulmustu katili kardesi cikti 1 yiiNOcy3

DHA’nın haberine nazaran polis, cinayet şüphelisi olarak Cenk Çağın Meşhur’un kardeşi Cem İ.Ü.’yü gözaltına aldı. Şüphelinin kaldığı otel odasında yapılan aramada cinayette kullanıldığı üzerinde durulan bıçak bulundu. Sorgusu Cinayet Ofis Amirliği’nde yapılan şüphelinin akli istikrarının yerinde olmadığı ve çelişkili sözler verdiği öğrenildi. Şüphelinin ağabeyini neden öldürdüğüne yönelik bir şey söylemediği belirtildi. Poliste süreçleri tamamlanan kuşkulu Cem İ.Ü. adliyeye sevk edildi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/evinin-terasinda-21-yerinden-bicaklanarak-oldurulmustu-katili-kardesi-cikti-1066405

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu