Sıradaki içerik:

Google Haberler’in Web Sürümüne Karanlık Mod Özelliği Geldi

e
sv

Konuşanlar’ın Bütün Bölümleri YouTube’dan Kaldırıldı

1666 okunma

Salgın döneminde büyük bir kitle kazanan Konuşanlar, bu gösterinin Exxen’de yayınlanacağı açıklanmıştı. Açıklamadan 1 ay sonra uygulamanın bütün bölümleri YouTube kanalından kaldırıldı.
Son dönemlerde YouTube’un en tanınmış kanallarından ve içeriklerinden bir tanesi olan Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar gösterisinin Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanacağı açıklanmıştı. Hayranların bir alanı bu geçişi normal karşılarken bir alanı ise tepki göstermişti.

Konuşanlar programıyla alakalı yeni bir gelişme daha yaşandı. Yeni senenin ilk günlerinde yayın hayatına başlaması beklenilen Exxen’de yayınlanacak olan Konuşanlar’ın YouTube’daki bütün bölümleri kaldırıldı. Şu an kanalda yayınlanmış bölümler kesitler yer alıyor.

Konuşanlar’ın bütün bölümleri YouTube kanalından kaldırıldı

YouTube’da 196 milyon 178 bin 241 görüntülenmeye sahip olan Konuşanlar YouTube kanalında şu an yayınlanmış bölümlerinden kesitler, bölüm tanıtımları ve bölümlerin ekstraları yer alıyor.

Programın sunucusu Hasan Can Kaya, dün YouTube üzerinden bir soru yanıt videosu yayınladı ve hayranlardan gelen sorulara yanıt verdi. Yaklaşık 1 saat soru yanıt videosu da tıpkı yayınlanan bölümler gibi trendlere girmeyi başardı. Soru yanıt videosu 1,1 milyondan çok izlendi.

Acun Ilıcalı, bundan aşağı yukarı 1 ay kadar evvelce Konuşanlar’ın Exxen’de yayınlanmaya başlayacağını duyurmuştu. Programın yeni bölümleri, bu uyuşmadan sonra da YouTube üzerinden yayınlanmaya devam etmişti. Artık Exxen’in kapılarını kullanıcılarına açmasına çok az bir vakit kaldı ve salgın döneminde büyük bir ün yakalayan Konuşanlar’ın bölümleri de YouTube’dan kaldırıldı.

Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen amacıyla çoğu isimle sözleşme imzalamış durumda. Hasan Can Kaya’ya ek olarak Tolga Çevik gibi tanınmış isimlerin de Exxen’de yer alacağı açıklanmıştı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.