Dizi & Film

Kocasını Bırakıp Eski Sevgilisine Kaçan Bayan Hakkında Esra Erol’da Ortaya Çıkan Berbat Ayrıntılar

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Esra Erol’da izleyiciyi ekranlara kilitleyen yeni bir konu işleniyor. Eşinin eski sevgilisi Yasin Çorak’a kaçtığını söyleyerek programa başvuran İsmail Çevik bugün gerçekleşen yayında Yasin’in eşine çıplak fotoğraflarını attığını söyledi. 

Detayları sizler için derledik buyrun içeriğe.

Esra Erol’da da günlerdir akıllara durgunluk verecek bir ilişki düğümü ekranlara geliyor. Dört çocuk annesi Serpil’in evden kaçmasıyla hikaye başlıyor. Eşinden şiddet gördüğü için evden kaçtığını söyleyen Serpil, eski sevgilisi Yasin’i unutamadığını itiraf etmişti.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 0 w6wc5ZtX

Eşi Serpil’in eski sevgili Yasin Çorak’a kaçtığını iddia eden İsmail Çevik eşiyle Esra Erol ekranlarında yüzleşmeye başlamıştı.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 1 DrpRIE5T

8 yıllık evli olan İsmail ve Serpil Çevik çiftinin üçüncü kez aynı şeyi yaşadıkları, Serpil’in başka adamlarla tanışarak evi terk ettiği Esra Erol ekranlarında ortaya çıkmıştı.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 2 FdrgRT9u

Bugün gerçekleşen yayına bağlanan Yasin Çorak, Serpil, İsmail’le evlenmeden önce dini nikahlı olarak üç ay kadar birlikte olduklarını söyledi.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 3 5AF8wlyR

Yasin’in yayına bağlanması ile ortamın iyice gerildiği programda eski sevgilisine kaçan Serpil’in eşi İsmail’e karşı kurduğu cümleler Esra Erol’u çileden çıkardı.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 4 YO7uq44m

Yasin Çorak’ın İsmail’in camı, çerçeveyi kırarak Serpil’e şiddet uyguladığını söylemesinin ardından çirkin detaylar ortaya çıktı.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 5 Rfu2IycO

İsmail, Yasin Çorak’ın eşi Serpil’e çıplak fotoğraflarını yolladığını söyledi. Yasin Çorak fotoğraflarının atletli olduğunu iddia etti. Esra Erol’un “Bunlar nasıl fotoğraflardı?” sorusu üzerine Serpil, fotoğrafların bazılarının atletli bazılarının atletsiz olduğunu söyledi.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 6 MtZOPRi2

Her yayında yeni iddiaların ortaya atıldığı İsmail-Serpil Çevik- Yasin Çorak ilişkisinde bakalım neler yaşanacak? Yorumlara bekliyoruz.

kocasini birakip eski sevgilisine kacan bayan hakkinda esra erolda ortaya cikan berbat ayrintilar 7 Sr5pGjPX

Kaynak: https://onedio.com/haber/kocasini-birakip-eski-sevgilisine-kacan-kadin-hakkinda-esra-erol-da-ortaya-cikan-cirkin-detaylar-1118482

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu