Dizi & Film

Kızılcık Şerbeti 6. Kısım İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Kısım İzle Tek Kesim Full

Show TV’nin Gold Film imzalı dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam yeni bölümü ile seyirciyle buluştu. Kızılcık Şerbeti’nin kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen gibi usta oyuncular yer alıyor. Her bölümüyle büyük beğeni toplayan dizinin son bölümü de merakla takip edildi ve beğenildi. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Kızılcık Şerbeti 6. bölüm izleme ekranı.

2 Aralık Cuma gecesi 6. bölümü yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin yönetmenliğini Hakan Kırvavaç üstlenirken, senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor.

kizilcik serbeti 6 kisim izleme ekrani kizilcik serbeti son kisim izle tek kesim full 0 mAOs7S5L

Kızılcık Şerbeti’nin bu bölümünde de sular durulmuyor. Öyle ki iki aile arasında yaşananalar genç çifti yeni bir krizin daha eşiğine getiriyor.

kizilcik serbeti 6 kisim izleme ekrani kizilcik serbeti son kisim izle tek kesim full 1 FyKRT4ci

Kızılcık Şerbeti Son Bölümde Ne Oldu?

kizilcik serbeti 6 kisim izleme ekrani kizilcik serbeti son kisim izle tek kesim full 2 qmkuhZqt

Geçtiğimiz bölümde fitili ateşlenen Kıvılcım ve Ömer iş birliği devam ediyor. Kıvılcım ve Ömer çocuklarının arasındaki sorunu çözmek için uğraşırken kendileri de yakınlaşıyor. 

Kocası Mustafa’yı parlatmak isteyen Nilay’ın yaptığı planlar ayağına dolaşıyor. Bu kez amacına ulaşamayan Nilay, bir de kayınpederi tarafından azarlanıyor. 

Tatlı çiftimiz, Doğa ve Fatih’in arasındaki sular durulmuş, işler tam da rayına oturmuşken; çiftimizin arasında yeni bir kriz daha yaşanıyor. Krizin sebebi ise Doğa’nın yaptığı masum hareketin Ünal ailesi tarafından yanlış anlaşılması oluyor. 

Bu bölümde Abdullah, Pembe ve Alev arasında yaşanan tatsızlığı gidermek istiyor. Fakat, Alev’e yapılan haksızlığı gidermek isterken kendini bir anda olayların içinde buluyor.

Kızılcık Şerbeti 6. Bölüm İzleme Ekranı

kizilcik serbeti 6 kisim izleme ekrani kizilcik serbeti son kisim izle tek kesim full 3 OAmeSkzL

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/kizilcik-serbeti-6-bolum-izleme-ekrani-kizilcik-serbeti-son-bolum-izle-tek-parca-full-1111667

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu