Gündem

Kızılay Edremit Şube Lideri’nin Cümbüş İmajları Yansılara Neden Oldu

Kahramanmaraş merkezli depremler sebebiyle 44 binden fazla insanın hayatını kaybetmesinin şokunu ülkece üzerimizden atamamışken, depremin 3. günü AHBAP’a 46 milyon TL karşılığında 2050 çadır satışı ile gündemin tam ortasına oturan Kızılay’dan skandal bir haber daha geldi. Kızılay Edremit şube başkanı ve yönetim kurulu üyesinin bir eğlence mekanında eğlendikleri görüntüler ortaya çıktı. Konu ile ilgili şube başkanından açıklama geldi. 

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve tüm ülkeyi yasa boğan depremlerin şokları devam ederken Kızılay yöneticilerinin katıldığı eğlence gecesi gündeme oturdu.

kizilay edremit sube liderinin cumbus imajlari yansilara neden oldu 0 wAhtzdQI

Tüm Türkiye yastayken ve deprem bölgesine yardım götürebilmek için seferber olurken Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet İnalkaç’ın bir eğlence mekanında eğlendikleri görüntüler ortaya çıktı.

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine göre; Görüntülerde Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet İnalkaç’ın bir eğlence mekanında eğlendikleri görülüyor.

Söz konusu fotoğraf karesine ilişkin açıklama yapan Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora ‘Bir davet geldi. İcabet ettik. Ne oynadık, ne zıpladık. Sadece yemek yedik’ dedi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/kizilay-edremit-sube-baskani-nin-eglence-goruntuleri-tepkilere-neden-oldu-1131066

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu