Kripto Para

Khabib, NFT Koleksiyonu için GMT ile İş Birliğinde

Dünyaca ünlü MMA sportmeni Khabib Nurmagomedov, GMT ile iş birliği içerisinde NFT koleksiyonu çıkardı.

Kripto paraların yaygın bir hale gelmesi, beraberinde birçok kesimin ortaya çıkmasını sağladı. Dijital varlık tarifiyle ortaya çıkan dallar ortasındaki NFT, dijital sanat olarak gündemde yer edindi. NFT’ler, her ne kadar hacim düşüşlerine maruz kalsa da hala daha global çapta tercih ediliyor.

MMA atleti Khabib Nurmagomedov da NFT furyasına katılan isimler ortasında yer alıyor. Khabib, GMT ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında, “NFT Collection by GMT” isimli NFT koleksiyonunu duyurdu.

MMA Efsanesi Khabib, NFT Furyasına Katıldı

Bitcoin madencilik dalına ağırlaşan GMT, MMA sportmeni Khabib Nurmagomedov ile iş birliğini devam ettiriyor.

Bu iş birliği kapsamında ortaya çıkan NFT koleksiyonu, sahiplerine Khabib’in yılda birkaç defa düzenlediği özel etkinliklere ve özel kulübüne katılma imkanı sunan bir dizi madencilik teçhizatı olarak ortaya çıkıyor. Tüm NFT’ler sembolik bir 29 TH’s ile destekleniyor. Bu oran, Khabib’in MMA seyahatinde kazandığı zafer sayısıyla orantılı belirlendi.

Khabib ayrıyeten, Ekim 2021 tarihinde GMT’nin elçisi olmuştu. O vakitten beri şirket ile gelişmeleri birlikte takip ettiler. Hususla ilgili açıklama yapan Khabib, “Profesyonellerle, bu alanda çok fazla tecrübeye ve geçmişe sahip beşerlerle uğraşmayı seviyorum. Projenin temel taşını ve özünü seviyorum – kolay madencilik, sıradan insanların madenciliğin teknik girintilerine girmeden kazanma fırsatı.” dedi.

Koleksiyon, sahiplerinin Bitcoin’i günlük olarak iki biçimde zahmetsizce almalarına imkan tanıyor. Kullanıcılar bir NFT eseri düzenleyebilecek ve günlük mükafatlar alabilecekler. Ayrıyeten, madencilik havuzunun içerisinde bir “tıklama” oyunu da oynayabilecekler. Bu durum, bir topluluk oluşturmadan, arkadaş ortamı yaratmaya kadar çeşitli toplumsal aktiviteleri de beraberinde getiriyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/khabib-nft-koleksiyonu-icin-gmt-ile-is-birliginde/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu