Gündem

Kazaya Birinci Yardım İçin Gitti, Kızını Tanıyamadı: “En Büyük Kabusum Başıma Geldi”

Kanada’nın Alberta eyaletinde trafik kazası sonrası tıbbi müdahale için olay yerine giden paramedik Jayme Erickson, müdahale ettiği ağır yaralı gencin kendi kızı olduğu fark edemedi. Erickson, olayı anlattığı açıklamasında, ‘Yaraları o kadar korkunçtu ki onu tanıyamadım bile’ dedi.

“Bir ambulans görevlisi olarak en büyük kabusum başıma geldi.”

kazaya birinci yardim icin gitti kizini taniyamadi en buyuk kabusum basima geldi 0

Kaza, Alberta eyaletindeki Calgary kentinin kuzeyindeki Airdrie kasabasında 15 Kasım’da meydana geldi. Kazanın ardından olay yerine giden ambulans görevlisi Jayme Erickson, hasar alan araçta sıkışmış iki yaralı gördü. Hasarlı araçtan çıkarılan 17 yaşındaki genç kıza ambulansın içinde müdahale eden Erickson, ağır yaralı gencin kendi kızı olduğunu fark edemedi. Sosyal medya hesabından olayı anlatan Erickson, paylaşımında şunları yazdı: “Bir ambulans görevlisi olarak en büyük kabusum başıma geldi. Kazazede, ambulans helikopter ile Foothills Tıp Merkezi’ne götürüldü. Mesaim sona erdiğinde evime gittim. Daha sonra kapım çaldı ve hayatım sonsuza dek değişti. Müdahale ettiğim ağır yaralı kazazedenin, benim canım ve kanım olan kızım Montana olduğunu öğrendim” 

İşte o paylaşım ⬇️

kazaya birinci yardim icin gitti kizini taniyamadi en buyuk kabusum basima geldi 1 yL4MdK1C

“Bugün ise küçük kızımla vedalaştım. 17 yıl, yeterince uzun bir zaman değildi”

kazaya birinci yardim icin gitti kizini taniyamadi en buyuk kabusum basima geldi 2 rClKp62r

Anne Erickson, kızının kazadan sonra kötü bir şekilde yaralandığını ve yaraları nedeniyle kendi kızını tanıyamadığını belirterek, ‘Yaraları o kadar korkunçtu ki onu tanıyamadım bile. Sonrasında kızımı görmek için Foothills Tıp Merkezi götürüldüm ve öleceğini öğrendim. Bugün ise küçük kızımla vedalaştım. 17 yıl, yeterince uzun bir zaman değildi. Onunla geçirdiğim 17 yıl için minnettar olmama rağmen paramparça oldum. Onun asla mezun olduğunu, evlendiğini göremeyeceğim’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/kazaya-ilk-yardim-icin-gitti-kizini-taniyamadi-en-buyuk-kabusum-basima-geldi-1109481

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu