Karşınızda Devrimci Tasarım Motorola Razr 2020

2 dk


Motorola’nın ilk katlanır ekranlı akıllı telefonu yakın zamanda açıklandı. Yanlışlıkla değil, şirketin en çok satan modeli olan Motorola RAZR’a dayanıyordu. Ancak bu yeni bir akıllı telefon kategorisidir. Bu yüzden en iyi markaların piyasaya daha fazla model getireceğini düşünmek için her neden var.

 Müşterilerden gelen geri bildirimleri beklemeden bile, Motorola böyle bir form faktörü ile başka bir el cihazında çalışıyor. Letsgodigital raporlarında olduğu gibi , Motorola RAZR 2020 patentleri, şirketin başka bir devrimci cihaz yaratacağını gösteriyor.

Patent haritası, Motorola RAZR 2020’nin katlama yönteminin Motorola RAZR ile tutarlı olduğunu göstermektedir. Ek olarak, Motorola bu yeni telefonun modüler bir tasarımını da getiriyor. Bazı dış modüler bileşenleri birleştirebilir. Moto Mod’lara benzer şekilde, akıllı telefonunuzu bir güç bankasına, projektöre, büyüteçli bir merceğe veya gelişmiş bir kameraya dönüştürebilir. Telefona bağlı olduğu sürece, telefonunuzu hemen daha güçlü bir ürüne yükseltebilirsiniz.

Katlanabilir ekran tasarımı nedeniyle, harici modüler tasarım kullanılmadığında, Motorola RAZR 2020 ‘normal’ bir akıllı telefon. Harici modüler bileşenler kullanıldığında, Motorola RAZR 2020 kompakt ve çok yönlü bir cihaz haline gelir. Patent başvurusu, 22 Ağustos’ta 2018’de resmi olarak yayınlandı. Ancak, yakın zamanda WIPO (Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi) veritabanında saklandı.

Bu arada, bu patent haritası üreticinin şimdiye kadar böyle bir akıllı telefonu piyasaya süreceği anlamına gelmiyor. Ama bu sadece Motorola’nın bu boşluğu ele geçirmek istediği anlamına geliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir