Kripto Para

Justin Sun, Huobi’nin İşten Çıkarma Yapacağını Yalanladı

Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun, son günlerde basına düşen Huobi‘nin işten çıkarma yapacağı argümanlarını yalanladı.

Kripto para piyasasında, ayı trendinin yarattığı tahribat nedeniyle fud dalgası yayılıyor. Bilhassa güçlü projeler, çeşitli fud’lar nedeniyle baskı altına girebiliyor. Son vakitlerde öne çıkan en kıymetli fud, Binance tarafına yapılanlar oldu. Binance, rezerv delili ve likidite durumları nedeniyle ağır bir baskı gördü. Öbür tarafta Huobi, son vakitlerde gündeme düşen işten çıkarma haberlerine açıklık getirdi. Huobi danışmanı Justin Sun, işten çıkarma haberlerinin palavra olduğunu açıkladı. Sun, küçülme üzere bir planlarının olmadığına işaret etti.

Justin Sun, Huobi’nin İşten Çıkarmanın Bilakis Güzele Gittiğini Belirtti

Kripto borsası Huobi‘nin hissedarı ve danışmanı olan Justin Sun, medya tarafından yayılan Huobi‘nin işten çıkarma haberlerinin hakikat olmadığını savundu.

Geçtiğimiz günlerde basına, Huobi‘nin toplu işten çıkarmalar ve prim kesintilerine gideceğine yönelik haberler düştü. Haberlerde, şirketin 1200 kişilik takımını 600 ila 800 kişi ortasına düşüreceği belirtildi. Bu haberleri, Huobi‘ye yakın olan bir isim de desteklemişti. Anonim kaynak, borsanın Çin‘den çekildikten sonra para kaybettiğini ve bu nedenle işten çıkarmalara başlayabileceğini sav etti.

Gündemde yer edinen bu argümanların akabinde Sun‘dan yalanlama gecikmedi. Sun, Huobi‘nin işlerinin son vakitlerde daha düzgüne gittiğini ve kritik bir gelişim devrinde olduklarını lisana getirdi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/justin-sun-huobinin-isten-cikarma-yapacagini-yalanladi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu