Altcoin

John Richmond, “SHIB The Metaverse” İçin Kıyafet Tasarlayacak

İngiliz moda dizayncısı John Richmond, metaverse kullanıcıları için Shiba Inu temalı kıyafetler tasarlamayı planlıyor.

Shiba Inu’nun moda ortağı John Richmond, SHIB topluluğu üyelerini SHIB metaverse’inde giymeyi hayal ettikleri kıyafetleri önermeye davet etti. John Richmond, SHIB topluluğundan tekliflerini tweet’in yorum kısmında paylaşmalarını isterken, yaklaşan L2 ağı Shibarium da dahil olmak üzere Shiba Inu ile ilgili hashtag’leri ekledi. 

Shiba Inu Destekçileri Fikirlerini Paylaşıyor

SHIB topluluğu üyeleri bu fırsattan yararlanarak kendi tekliflerini lisana getirdiler. Gelişmeye reaksiyon gösteren 0xOshi kullanıcı isimli bir takipçi, insanların metaverse içinde sadece John Richmond kıyafetleri giymesinin uzun vadede SHIB: The Metaverse’e ziyan verebileceğini söyledi. 

Twitter kullanıcısı, John Richmond’un Shiba Inu destekçilerini daha düzgün anlamasını ve SHIB Metaverse kullanıcılarının sırf moda markasının kıyafetlerini giymesi fikrini sonlandırmasını umduğunu ekledi.

Başka bir SHIB kullanıcısı ise John Richmond’dan bir tarafında Shiba tasarımı bulunan rahat bir tulum tasarlamasını istediğini söyledi.

Başka bir kullanıcı ise bot, spor ayakkabı üzere Shiba Inu temalı ayakkabılar tasarlamasını istedi. Shibwhisperer isimli kullanıcı %50 Rock, %50 Roll yazılı bir tasarım paylaştı.

John Richmond, şimdi tekliflerden rastgele birine ilgi göstermedi. 

Richmond, kripto para ünitesinin moda ortağı olmak için geçtiğimiz yıl Shiba Inu ile bir iştirak mutabakatı imzaladı. 

John Richmond, iştirakten sonra geçen yılki Milano Moda Haftası da dahil olmak üzere farklı moda etkiliklerinde modellere SHIB temalı kıyafetler giydirerek Shiba Inu’nun moda dünyasındaki popülaritesini artırdı. 

Kaynak: https://www.coinkolik.com/john-richmond-shib-the-metaverse-icin-kiyafet-tasarlayacak/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu