Kapat

İşte Yeni Apple Watch Şarj Ünitesi!

Amerikalı üretici Apple, çıkarılabilir bir USB Type-C kablosuyla birlikte gelen yeni bir Apple Watch Şarj Pedi’ne sahiptir. Bu, Satechi’nin üçüncü taraf ürünüdür ancak Apple sertifikasına sahiptir.

 Bir USB Tip-C konektörün kullanılması bu cihazı daha çok yönlü hale getirir. Bu şarj pedinin USB Tip C’si, en yeni MacBook ve iPad Pro gibi doğrudan USB-C cihazlarına takılabilir.

Alternatif olarak, belirli bir mesafeye ihtiyacınız varsa, uzatmak için şarj cihazını ürünle birlikte verilen USB-C kablosu ile eşleştirebilirsiniz. Bu uzantı ile, bir cihaza, bağlantı istasyonuna, güç bankasına vb. Takabilirsiniz. 

Bu şarj cihazı tüm Apple Watch modelleri ve boyutlarıyla uyumludur. Satechi web sitesinde 44,99 $ kullanılabilir. Şu andan itibaren 26 Aralık’a kadar, kupon kodu GIFTSATECHI % 20 indirim veriyor.

Siz dışarıdayken Apple Watch’ınızın bataryasını doldurmak istiyorsanız, bu cihaz kullanışlı olacaktır. Bununla birlikte, gece cihazınızı şarj etmek için tutarlı bir gücünüz varsa, muhtemelen bir günden güne geçirmek için yeterli güce sahip olacaksınız. Yine de Apple Watch’unuzla evden uzaklaşırken kablolarla daha az şey paketlemek istiyorsanız bu şarj istasyonu faydalı olabilir.

17 0 0 0 0 0

“İşte Yeni Apple Watch Şarj Ünitesi!” üzerine 10 yorum

  1. Yusuf says:
  2. Büşra says:
  3. Osman says:
  4. Esra says:
  5. Halil says:
  6. Fatma says:
  7. Ömer says:
  8. Mehmet says:
  9. Murat says:
  10. Osman says:

Yorumlar kapalı.