İşte Samsung 8K QLED Tv’nin İlk Fotoğrafları

2 dk


CES 2020’den bir hafta önce, Samsung’un sınırsız QLED TV’sinin ilk görüntüleri ortaya çıktı. Samsung’un yaklaşan konferansı sırasında kenarlıksız bir TV sunacağını biliyorduk. Alman medyası 4K Filme , CES 2020’deki resmi sunumdan yaklaşık bir hafta önce Amerikan Samsung sitesinde Samsung 2020 8K QLED serisinin ilk görüntülerine rastladı.

Samsung, yeni 8K TV modellerini “Sınırların ötesinde bir geleceğin gücünü keşfedin” sloganıyla sunacak, modele Zero bezel TV adı verilecek ve yalnızca 65 inç formatında gelecek. TV tabanının Q90R (2019) modelinde aynı olduğunu göreceksiniz. Samsung, One Connect Box konseptini kullanmalı, tüm konektörler bir kutuya gönderilir ve tamamı gizli bir kablo ile bağlanır.

BU SAMSUNG’UN YAKLAŞAN ‘SIFIR ÇERÇEVESİ’ 8K TV OLABİLİR

Ayrıca Samsung, yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Q800T ses çubuğunu da sahip

Samsung’un önümüzdeki yıl Şubat ayından itibaren TV’nin seri üretimine başlayacağını belirtmek gerekir. Şimdi olduğu gibi. Şirketin şu an için televizyonu duyurmadığını veya yayınlamadığını belirtmek gerekir. Televizyonun CES 2020’deki resmi açılışını görmesi gerektiği açıktır. Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde markanın kendisinden daha fazla bilgi görebiliriz. Başka bir geliştirmede, Samsung ayrıca üç günlük etkinlik sırasında Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite’ı piyasaya sürebilir. Şirket ayrıca  Selfie Tipi klavyesini  CES 2020’de sunacak .

Bu Samsung yeni 8K QLED kenarlıksız TV’nin gerçekte nasıl görüneceğini göreceğiz, Samsung CES 2020 etkinliğini izlemeye devam edin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
6 Paylaşım, 50 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

8 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir