GenelGündem

İşte Fortnite’a Yeni Eklenecek Olan Karakter!

Fortnite’ın yeni bölümünde oyuna eklenen bir diğer karakterlerden biri Örümcek Adam oldu.

FortniteBölüm 3 Sezon 1 savaş bileti fragmanı sızdırıldı.Fortnite’a her geçen gün yeni karakter kostümleri eklenmeye devam ediyor. Fortnite Chapter 3 Season 1 ile beraber birçok karakterin yanında örümcek adam kostümü de eklendi.

Fragman videosu oyuncuların yeni bölümde neler bekleyebileceğine dair fikir veriyor. Epic ile Marvel arasında yakın bir ilişki var gibi duruyor.Örümcek Adam’ın kostümüyle beraber ağ atma özelliği de oyuna eklendi. Örümcek Adam’ın eldivenini herhangi bir karakter ile kullanabilirsiniz.

Fortnite’ın Chapter 3 Season 1 fragramı sızdırıldı!

Aşağıdaki tweet’ten Fortnite‘ın yeni sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

Fortnite,yeni sezon açıklama yazısını yayınladı

Bildiğin ada ters döndü!
Keşfedilecek yepyeni yerler ve Fortnite’ı deneyimlemenin daha önce bilinmeyen yollarını bulacağını Bölüm 3’e hoş geldiniz. Battle Royale’ın ötesinde Battle Pass XP kazanmaya başlayın. Spider-Man dahil olmak üzere battle pass kıyafetlerinin kilidini açmak için istediğiniz gibi oynayın ve seviye atlayın.

Yeni özellikler de keşfedilmeyi bekliyor. Yeni kayma mekaniği ile haritada daha hızlı hareket edin ve düşmanlardan kaçının. Hatta sizin ve ekibinizin kendini iyileştireceği ve maçlar arasında eşya depolayacağı kamplar kurun. Ayrıca, Victory Royale ve prestijli Victory Crown’u kazanmanıza yardımcı olmak için Fortnite’a yeni silahlar ve öğeler eklendi. Kazanmaya devam edin.

Bu özelliklerin yanında ada tamamen yenilendi. Yedi ve Örümcek Adam Mahallesi – The Daily Bugle’ın gizli evi olan Sanctuary’i ve diğer yerleri keşfedin. Unutmayın, yeni hava koşulları nedeniyle her şey olabilir. Ne için bekliyorsun? 3. bölüme atlayın ve yepyeni bir adayı keşfedin. Orada ne bulacağınız bilinmiyor.

Bu bilgilerden yola çıkarak Fortnite ile Marvel arasında kesin bir ilişki olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu