Gündem

İstanbul’da Yoga Kursunda Cinsel Atak: Evvel Hipnoz Sonra Tecavüz

İstanbul’da yoga kursuna giden 36 yaşındaki öğretmen Fatma N., özel ders sırasında hipnoz halindeyken eğitmen Erol S.’nin cinsel saldırısına uğradığını öne sürerek savcılığa şikayette bulundu

istanbulda yoga kursunda cinsel atak evvel hipnoz sonra tecavuz 0 WwSeIAnV

İstanbul Sultangazi’deki bir okulda öğretmen olan Fatma N. (36), yoga kursuna gitmek istedi. İnternette gördüğü yoga kursu reklamı üzerine Kağıthane’deki bir spor merkezine giden Fatma N. kursa kayıt oldu.

Teze nazaran, yoga eğitimi sırasında eğitmen, kendisine ve kümedeki öteki öğrencilere cinselliğin değerli olduğuna dair beyanlarda bulunuyordu.

Hipnoz halinde yarı uykulu olduğu bir anda eğitmenin cinsel saldırısına maruz kaldı

istanbulda yoga kursunda cinsel atak evvel hipnoz sonra tecavuz 1 gBuu3TJ6

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine nazaran geçtiğimiz günlerde eğitmenden özel olarak yoga dersi alan Fatma N., teze nazaran hipnoz halinde yarı uykulu olduğu bir anda eğitmenin cinsel saldırısına maruz kaldı.

Eğitmen, evvel elleriyle taciz ettiği Fatma N.’ye argümana nazaran daha sonra tecavüz etti.

Fatma N., kurstan çıktıktan sonra karakola giderek eğitmen Erol S. hakkında şikayetçi oldu.

Sözü alınan öğretmen, Fatma N., eğitmeninin kendisiyle özel ders yaptığı sırada yarı uykuluyken evvel taciz, akabinde cinsel taarruza maruz kaldığını öne sürdü.

Yaklaşık 5 aydır kursta eğitim aldığını anlatan Fatma N., eğitmenin daima olarak cinselliği övücü konuşmalar yaptığını da kaydetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/istanbul-da-yoga-kursunda-cinsel-saldiri-once-hipnoz-sonra-tecavuz-1066261

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu