Gündem

İstanbul Su Kesintisi: 8 Mayıs Pazar İstanbul’da Hangi İlçelerde Su Kesintisi Olacak?

İstanbul Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İSKİ) tarafından her gün nizamlı olarak paylaşılan su kesintisi listesi ile vatandaşlar hangi ilçelerde su kesintisi olacağı ve kesintilerin ne vakit son bulacağı üzere bilgileri öğrenebiliyor. Pekala 8 Mayıs Pazar tarihinde İstanbul’un hangi ilçelerine su kesintisi yaşanacak? İstanbul’da sular ne vakit gelecek? İşte ayrıntılar…

istanbul su kesintisi 8 mayis pazar istanbulda hangi ilcelerde su kesintisi olacak 0 qFCbFeXs

İstanbul’da yaşayan vatandaşlar yaşadıkları bölgelerde oluşan su kesintilerinin ne vakit son bulaacğını araştırmaya başladı. Günlük hayatın en değerli kesimlerin birisi olan suda oluşan kesintiler güç durumlar oluşturabiliyor. Pekala İstanbul’da sular ne vakit gelecek?

8 Mayıs Pazar İstanbul Su Kesintisi Listesi

istanbul su kesintisi 8 mayis pazar istanbulda hangi ilcelerde su kesintisi olacak 1 jiPZNSVa

İlçe: ÇekmeköyEtkilenen Mahalleler : Mimar Sinan MahArıza Sebebi : 100 Mm Çaplı Şebeke Sınırı ArızasıBaşlama Tarihi : 08.05.2022 11:17Bitiş Tarihi : Çalışmanın varsayımı olarak 8.5.2022 tarihinde saat 15:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İlçe: ÜsküdarEtkilenen Mahalleler : Ünalan MahArıza Sebebi : 100 Mm Çaplı Şebeke Çizgisi ArızasıBaşlama Tarihi : 08.05.2022 12:00Bitiş Tarihi : Çalışmanın kestirimi olarak 8.5.2022 tarihinde saat 16:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İSKİ AKTÜEL ARIZA KESİNTİ SAYFASI

Kaynak: https://onedio.com/haber/istanbul-su-kesintisi-8-mayis-pazar-istanbul-da-hangi-ilcelerde-su-kesintisi-olacak-1066100

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu