Kripto Para

İstanbul Blockchain Haftası E-Spor Turnuvasında 15 Bin Dolarlık Ödül

İstanbul Blockchain Haftası, dünyanın birinci canlı Web3 e-Spor Turnuvası’na konut sahipliği yapıyor. Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan turnuvada, kazananlar 15 bin dolarlık ödül havuzundan faydalanacak.

17 Kasım’da İstanbul Blockchain Haftası sırasında ESA Esports Arena‘da gerçekleştirilecek olan turnuvada oyun tanıtımları, Web3 geliştiricilerinin özel duyuruları, demo testleri ve dünyanın en tanınan web3 oyunlarından birinde heyecan verici bir yarış da yer alacak.

Ödüllü Birinci Canlı Web3 E-Spor Aktifliği İstanbul Blockchain Haftası’nda

İstanbul Blockchain Haftası sırasında ESA Esports Arena’da gerçekleştirilecek olan W3E e-Spor Turnuvası’nın başlangıcına sayılı günler kaldı.

Turnuva, üç final kademesi ile gerçekleştirilecek. Birinci olarak dört çeyrek final, onun akabinde iki yarı final, sonra ise Büyük Final oynanacak. Kazanan takım 15 bin dolarlık ödül havuzundan, para mükafatı, fizikî bir kupa ve hatıra olarak eşsiz birkaç NFT alacak.

istanbul blockchain haftasi e spor turnuvasinda 15 bin dolarlik odul 0 Rhv9TLGp

Turnuvada heyecan verici uğraşın yanı sıra, oyun tanıtımları, Web3 geliştiricilerinin özel duyuruları, demo testleri ve dünyanın en tanınan web3 oyunlarından birinde heyecan verici bir yarışta yer alacak.

Solana blockchain ağındaki en tanınan oyun olan EV.io ile oyun iştiraki yapan W3E, en üst sıradaki Avrupa ve Türk kadrolarını canlı bir turnuvada çaba etmeye davet etti. Kimlerin katılacağı ile ilgili kısa mühlet içinde duyuru yapılacak.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/istanbul-blockchain-haftasi-e-spor-turnuvasinda-15-bin-dolarlik-odul/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu