Sıradaki içerik:

Yüz Tanıma Firmaları Covid-19 İçin ‘Bağışıklık Pasaportları’

e
sv

Iron Man VR Bugün Ücretsiz PSVR Demosu Ve PSVR Move Paketleri Açıklandı

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation Blogu’ndaki bir yayın , beklenen PSVR exclusive’nin bugün PlayStation Store’da bir demo alacağını doğruladı. Demo, giydiğiniz ve uçmayı öğrendiğiniz öğretici misyonun yanı sıra oyunun Tony Stark’ın özel jetini savunduğu ilk hikaye görevlerinden biri de dahil olmak üzere, deneyimden gördüğümüz içeriğin çoğunu içerecek. gelen saldırılardan.

Ayrıca iki isteğe bağlı meydan okuma görevi vardır. Demoyu indirirseniz, tam oyunda Molten Lava Armor skin’e de erişebilirsiniz. Yukarıdaki tanıtım fragmanına göz atın.

Gerçi hepsi bu değil; yayıncı Sony ayrıca dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak oyunu farklı donanımlarla bir araya getiriyor. ABD ve çevresindeki bölgelerde, kulaklık, PlayStation Camera, bir çift Move hareket kontrol cihazı ve tam oyun içeren 349.99 dolarlık bir paket piyasaya sürüyor. Bu arada İngiltere ve Avrupa’da 84.99 £ karşılığında sadece iki Move denetleyicisine sahip bir paket var.

Her iki paket de 3 Temmuz’da oyunla birlikte gelmelidir. Iron Man VR’ın aslında 2019’da piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak geliştirici Camouflaj, son zamanlarda devam eden COVID-19 pandemisinin zorlanması nedeniyle birkaç kez erteledi. Oyun, oyuncuların Tony Stark’in takımına ve ayakkabılarına adım attığı hikayeye dayalı tam bir macera vaat ediyor. Oyunun, oyunun normal sınırlarının ötesine geçen PSVR üzerindeki izlemesinden gerçekten etkilendik.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.