iQOO Z1x’in Snapdragon 765G SoC İle Geleceği Onaylandı!

2 dk


İQOO Z1x 9 Temmuz günü gelmeden başlık altında bir Snapdragon 765G SoC ile gelen söyleniyordu ve söylentileri ve spekülasyonları tüm koyarak, bugün Z1x gerçekten yönetiminde bir Snapdragon 765G yonga seti olacağını doğruladı ve yonga seti çift ​​modlu olacak – 5G (SA / NSA).

Daha önce iQOO, Z1x’in sağ üst köşede bir delik olan 120Hz bir ekrana sahip olacağını, 33W hızlı şarjlı bir 5.000 mAh pil paketleyeceğini ve yedekte bir USB-C bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık jakı ile geleceğini onayladı.

Z1x görüntüleri benzer akıllı telefonun tasarımını ortaya çıkardı şirket tarafından paylaşılan Z1 ‘s, ama yakından incelenmesi üzerine, siz LED flaş kameralar sağ tarafına taşındı olduğunu fark edebilirsiniz.

iQOO, Z1x’in tüm teknik özellik sayfasını henüz açıklamadı, ancak akıllı telefon, 6.57 “FullHD + TFT ekran, 8GB’a kadar RAM ve 256GB’a kadar depolama alanı ve toplam dört kamera içeren tüm özellikleriyle TENAA’da görüldü – ön tarafta 16MP selfie atıcı ve arkada 48MP ana kamera, iki 2MP ünite ile birleştirildi.

İQOO’nun, resmi açılışla sonuçlanan günlerde Z1x hakkında daha fazla bilgi vermesini bekliyoruz. Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
7 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir