Telefonlar

İQOO, Super FlashCharge 120W’yi Resmi Olarak Açığa Çıkarıyor!

Bugün Vivo’nun oyun telefonu İQOO, Çin’de, bu Ağustos ayı başlarında akıllı telefonlara ulaşması beklenen 120W’de hızlı şarj çözümü olan Super FlashCharge 120W’yi resmen tanıttı.

Sahnedeki yetkiliye göre, 120W hızlı şarj teknolojisi 15 dakikada 4.000 mAh pil yükleyebilir. Bu, Oppo Find X2 Pro gibi 65W özellikli mevcut amiral gemilerinin iki katı daha hızlıdır.

İQOO FlashCharge TeknoBizdeyiz
İQOO, Super FlashCharge 120W'yi Resmi Olarak Açığa Çıkarıyor! 4

Konferans sadece 15 dakika sürdü ve% 0 ila% 100 arasında şarj etmek için bir demo ünitesi takarak başladı. Yanda rölantide çalışırken, iQOO yöneticisi bir telefonu kömürleşmiş bir metal ve cam parçasına dönüştürmeden teknolojinin tam olarak nasıl çalıştığı hakkında ayrıntılar açıkladı.

Pil hücreleri yeni bir dizide sıralanmıştır ve yeni tasarım sayesinde 4.000 mAh pil 5 dakikada% 50’ye ulaşabilir. Akım, 6A’da 20V’den 12V’da 10A’ya dönüştürülür ve iki 2,000 mAh hücresi yükleyen 12V’de 5A’da iki eşit devreye bölünür. Bu çözüme sahip her telefon, sıcaklığı düşürmek ve anakartı korumak için ekstra grafit katmanlar ve bazı ek dahili soğutma ile gelmelidir.

İQOO FlashCharge TeknoBizdeyiz 1
İQOO, Super FlashCharge 120W'yi Resmi Olarak Açığa Çıkarıyor! 5

İQOO yetkilisi Ağustos ayında yaklaşan cihaz hakkında daha fazla açıklama yapmadı. İQOO markasının doğası göz önüne alındığında oyun odaklı olacak gibi görünüyor, ancak 120W FlashCharge ile normal bir akıllı telefonu daha sonra değil, daha erken göreceğiz.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu