Sıradaki içerik:

CD Projekt, Avrupa’nın En Değerli Oyun Şirketini Geride Bıraktı

e
sv

iQOO 3 5G Transformers Limited Edition Duyuruldu

192 okunma

iQOO , Şubat ayında iQOO 3 5G’yi üç renkte tanıttı. Volcano Orange, Tornado Black ve Quantum Silver. Bugün, Çinli telefon üreticisi iQOO 3 5G’nin iQOO 3 5G Transformers Limited Edition adlı özel bir sürümünü getirdi.

İQOO 3 5G Transformers Limited Edition, normal iQOO 3 5G’nin iç kısımlarını paylaşıyor, ancak aşağıda arkada bir şirket logosu olan Autobots logosu ve üstte kameraların hemen yanında “Monster Inside” yazan metindir.

Arka panel, muhtemelen camın altında özel bir boya işi olan bir karbon fiber görünümüne sahiptir. L şeklindeki dörtlü kamera modülünün jantları, tıpkı çerçeveler ve ses düğmesi gibi, sağ taraftaki güç düğmesi turuncu renkle boyanmış, altın rengi bir vurguya sahiptir.

İQOO 3 5G Transformers Limited Edition, Android 10 tabanlı iQOO UI’yi kutudan çıkarır, ancak Transformers temasına göre özelleştirilmiş özel simgeler, duvar kağıtları ve “etkileşimli arayüzler” ile birlikte gelir.

Ayrıca, Transformers Limited Edition, Transformers markalı koruyucu kılıf ve şarj cihazı içeren özel bir perakende kutusuna gelir.

QOO 3 5G Transformers Limited Edition tek bir 12GB / 128GB yapılandırmasıyla geliyor ve 1 Haziran’dan itibaren Çin’de satışa sunulacak, bu da fiyatını öğreneceğimiz zamandır.

Aynı bellek yapılandırmasına sahip normal sürüm 3.798 CNY’dir (535 $ / 490 €), ancak Transformers Limited Edition’ın bir prim vereceğini varsayıyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.