Gündem

iPhone veya iPad için en İyi 6 iCloud Drive alternatifi

iCloud Drive, Apple’ın Google Drive gibi popüler bulut depolama hizmetlerine verdiği yanıttır. iCloud, fotoğraflarınızı, iPhone yedeklerinizi ve hatta mesajlarınızı saklar; ve iCloud Drive, istediğiniz belgeleri ve dosyaları saklamanız için kullanılabilir. Ancak, iCloud size yalnızca ücretsiz olarak 5 GB depolama alanı sağlar.

Bu, bir noktada iCloud’u yeterince kullanırsanız daha fazla depolama alanına ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. iCloud+ için ödeme yapabilirsiniz, ancak bazı kullanıcılar başka bir bulut hizmeti kullanmayı tercih edebilir.

6. Verizon Cloud

Verizon Cloud, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer belgelerinizi iPhone veya iPad’inizde saklamanızı kolaylaştırır. Verizon Cloud ile telefonunuzdan dosya yükleyebilir ve dosyalarınıza herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Dosyaları TV’nize de yayınlayabilirsiniz.

Verizon Cloud ayrıca sınırsız bir plan sunan tek bulut hizmetlerinden biridir. Bu nedenle, sınırsız depolamaya ihtiyacınız varsa Verizon Cloud kullanmayı düşünün.

İndirin: Verizon Cloud (Abonelik gereklidir, ücretsiz deneme sürümü mevcuttur)

5. Dropbox

Dropbox, mevcut en popüler bulut depolama platformlarından biridir. Hem bireyler hem de işletmeler tarafından sevilen Dropbox, tüm dosyalarınızı saklayabilir ve güvende tutabilir. Ücretsiz Dropbox planı size 2 GB depolama alanı sağlar ve ayda 11,99 ABD doları karşılığında 2 TB planına yükseltebilirsiniz.

Ücretsiz Dropbox planı, depolama alanıyla sınırlı olmakla birlikte, üç cihazı bağlamanıza izin verir. Bu, birden fazla cihaz kullanıyorsanız tüm fotoğraflarınızı veya diğer belgelerinizi yönetmeyi kolaylaştırır. Dropbox ayrıca indirmelere ve organizasyona yardımcı olacak kullanımı kolay bir web uygulamasına sahiptir.

İndirin: Dropbox (Ücretsiz, abonelik mevcut)

4. Box

Box, 15 yılı aşkın bir süredir var olan uygun fiyatlı bir bulut depolama platformudur. On binlerce sadık müşterisi ile en iyi bulut platformlarından biri olduğunu kanıtlamıştır.

Box size diğer platformlardan daha fazla ücretsiz 10GB verir.

İndir: Box (Ücretsiz, abonelik mevcut)

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/iphone-veya-ipad-icin-en-iyi-6-icloud-drive-alternatifi-62dbb172364d56329918769b

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu